Request edit access
Reģistrēšanās NVO un jauno līderu tīklošanās pasākumiem "Demokrātijas ekspresis" Alūksnē, Limbažos, Preiļos un Valmierā
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lai nevalstiskās organizācijas (NVO) un kopienu līderi, aktīvie iedzīvotāji uzzinātu par NVO īstenotajiem līdzdalības veidiem Latvijā, un atklātu, kā tikt pie jaunajiem līderiem savās NVO (vai pašiem par tādiem kļūt), tad 2024. gada februārī un martā notiks Demokrātijas (iz)braucieni. Demokrātijas ekspreša braucēji – NVO un aktīvie iedzīvotāji – tīklosies un iepazīsies gan Demokrātijas ekspresī - autobusā kopā ar Uģi Melderi, gan braucienu galapunktos iepazīs īstenotos līdzdalības veidus kopienu fondos un uzzinās par jauno līderu izvēles principiem zemessardzē.
1.Kuru no Demokrātijas ekspreša braucieniem/pasākumiem plānojat apmeklēt (iespējams atzīmēt vairākus pasākumus).
2.Vārds, uzvārds.

3. E-pasts (informācijas nosūtīšanai par brauciena/pasākuma norisi).

3. Telefona numurs.

4. Dzīvesvieta - reģions (piemēram, Vidzemes reģions).


5.Dzīvesvieta - novads (piemēram, Valmieras novads).


6.Ja pārstāvat NVO, lūdzu, ierakstiet tās nosaukumu!   7.Ja esat aktīvais iedzīvotājs/jaunais līderis, lūdzu, atzīmējiet, ievelkot ķeksīti!


8. Vai esat izmēģinājis Demokrātijas akadēmijas e-mācību platformu?


Clear selection
Jūsu sniegtā informācija tiks apstrādāta un izmantota tikai līdzvērtīgu pasākumu rīkošanas vajadzībām. Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums.
Tīklošanās braucienus īsteno Valmieras novada fonds iniciatīvas “Demokrātijas akadēmija” ietvaros. To iniciēja Latvijas Lauku forums sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu un Zemgales NVO centru. Demokrātijas akadēmiju finansē EEZ un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy