Request edit access
Seminář filmové výchovy  
Asociace českých filmových klubů a projekt CinEd Vás tímto zvou na ukázkový seminář filmové výchovy pro pedagogy a další zájemce, který se uskuteční na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.

Seminář filmové výchovy Cined: práce s filmem (nejen) na školách

Cined je evropskou platformou zaměřenou na podporu rozvoje filmové výchovy na školách, ale také ve volnočasových aktivitách. Pedagogové mohou legálně užívat dostupné filmy, bohaté metodické materiály, účastnit se školení, mohou se zapojit do detailních tutoringů pod vedením odborných lektorů. Program semináře volně navazuje na dopolední projekci filmu Úkryt (Bulharsko 2010) Dragomira Sholeva (od 11h, sál Reduta). O tom, jak se s tímto titulem i jinými snímky projektu CinEd na školách pracuje, nám své zkušenosti nasdílí pedagožka Ivana Lipovská.

Nechybět budou ani nejhodnotnější hosté - studenti, kteří s filmy v rámci výuky pracovali. Představíme možnosti zapojení se i evropskou metodiku filmového rozboru, kterou je možné využít jako inspiraci pro skladbu vlastní výuky. Opomenuty nezůstanou konkrétní příklady pedagogických aktivit vycházející z metodiky CinEd.

VSTUP NA SEMINÁŘ JE ZDARMA

V případě dotazů spojených s registrací kontaktujte:
alexandra.lipovska@acfk.cz       

Těšíme se na Vás!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Titul
Mail *
Telefon
Jsem: *
Jak jste se o semináři dozvděli?
Poznámka k přihlášce
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy