Request edit access
Prihláška do užšieho výberu na Budatínsky rínok 21. 10. 2017
POZORNE SI PREČÍTAJTE NASLEDOVNÉ INFORMÁCIE.
Prihlášky je možné podávať do 10. októbra. Po tomto termíne neprijímame už žiadne ďalšie žiadosti. Táto prihláška neznamená automatickú účasť na podujatí. Neoddeliteľnou súčasťou prihlášky musia byť fotografie stánku a tovaru, ktoré je nutné poslať po vyplnení prihlášky na e-mailovú adresu povazske.muzeum@gmail.com.
Považské múzeum v Žiline si ako organizátor podujatia vyhradzuje právo:
- výberu a odmietnutia. O rozhodnutí Vás budeme informovať.
- výberu stánkového miesta pre každého predajcu a vyberanie poplatku za prenájom priestoru.
- na zmenu výšky poplatku za prenájom stánkového miesta v prípade nesprávneho údaja v prihláške (s ohľadom na predvádzanie remesla).
Vyplnením prihlášky na Budatínsky rínok súhlasíte s podmienkami organizátora podujatia Budatínsky rínok - Považského múzea v Žiline.
Organizátor podujatia nenesie zodpovednosť za individuálny predaj remeselníkov (registračná pokladnica, živnosť, hygiena...).
1. Meno a priezvisko
Your answer
2. Kontakt (tel. číslo, e-mail)
Your answer
3. Mám vlastný predajný stánok?
Fotografie stánku spolu s menom, ktoré je uvedené v prihláške, posielajte na e-mailovú adresu povazske.muzeum@gmial.com. Označte iba jednu možnosť.
4. Rozmery vlastného stánku.
Your answer
5. Som držiteľom ŤZP karty?
Držiteľ ŤZP karty je oslobodený od poplatku za prenájom priestoru, za podmienok, že sa preukáže ŤZP kartou. Označte iba jednu možnosť.
6. Potrebujem prípojku na el. energiu:
V prípade potreby el. energie je predávajúci povinný zabezpečiť si svoj vlastný predlžovací kábel. Označte iba jednú možnosť.
7. Aký tovar ponúkam?
Fotografie tovaru spolu s menom, ktoré je uvedené v prihláške, pošlite na e-mailovú adresu povazske.muzeum@gmail.com.
Your answer
8. Prenájom stánkového priestoru.
Poplatok za prenájom stánkového miesta pre remeselníkov, ktorí predvádzajú remeslo (šitie, hrnčiarstvo, drevorezba... )priamo na podujatí - 20€. Poplatok za prenájom priestoru pre ostatných predajcov, bez ukážky remesla - 30€. Pre predajcov pochutín (drobné pečivo, trdelníky, pečené gaštany, popcorn, medovina...) - 30 €. Poskytovatelia občerstvenia - 70 €. Označte iba jednu možnosť.
9. Vyplnením prihlášky do užšieho výberu na podujatie Budatínsky rínok súhlasím s vyššie uvedenými podmienkami organizátora - Považského múzea v Žiline.
Označte iba jednu možnosť.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms