Szczęść Boże o tej porze ! Zbliża się najpiękniejszy miesiąc MAJ! Startujemy z drugą edycją naszej modlitewnej akcji "Litania za powołania". Powierzamy Matce Bożej bardzo ważną sprawę. A mianowicie Powołania kapłaństwie i zakonne w naszej diecezji. 😇. Zaczynamy już od 1 maja !
Zapraszamy Was do modlitwy Litanią Loretańską.
W Intencji: Odważnej i świadomej decyzji wstąpienia do seminarium i klasztoru dla osób powołanych w naszej diecezji ! 😇
Modlitwa ma niezwykłą moc !