Request edit access
Pieteikums pasākumu kopumam projektā  "KOPĀ ESAM, TU UN ES" Madlienas vidusskolai
Šī ir pieteikuma anketa bezmaksas neformālās izglītības pasākumu kopumam "KOPĀ ESAM, TU UN ES ", kas tiek organizēts JSPA valsts programmas ietvaros (projekta identifikācijas Nr. VP2022/1-30) .
Pasākumos ir aicināti pieteikties  Ogres novada  Madlienas vidusskolas 20 izglītojamie jaunieši  vecuma grupā no 13-18 gadiem, ar mērķi sniegt iespēju jauniešiem socializēties, apgūt zināšanas, attīstīt prasmes un saņemt mentora atbalstu, veicināt dalībnieku, īpaši – jauniešu ar ierobežotām iespējām, personīgo izaugsmi, veidot izpratni par savu potenciālu un pozitīvu pašvērtējumu, kā arī uzlabot psihoemocionālo labsajūtu un paaugstināt pašapziņu, līdz ar to paaugstināt jauniešu motivāciju iekļauties vienaudžu aktivitātēs projekta laikā un sabiedriskajās aktivitātēs ilgtermiņā.

Projekta apraksts: https://ieej.lv/3Kwsv
! Ņem vērā, ka piesakoties programmai, iespēju robežās ir jāpiedalās visās plānotajās aktivitātēs.

Veicot reģistrāciju, 5 dienu laikā saņemsiet atbildes e-pastu ar papildus informāciju veiksmīgai sadarbībai. Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, sazināties e-pastā: talantu.kalve@mail.com vai zvanot uz tālruni 29468386 vai 27841473.

Vēršam uzmanību, ka pasākuma laikā tiks veikta dalībnieku foto/video fiksācija projekta atskaites nodrošināšanai, kā arī materiāls var tikt izmantots projekta publicitātes nodrošināšanai.

Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti un aizsargāti atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (ES regula 2016/679), tam nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pasākuma būtības. Lai nodrošinātu pasākuma īstenošanu, tiek apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, personas kods u.c. Datu apstrādes mērķis ir īstenot pasākuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti un dažādu jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir projekta īstenošanas pamatnosacījums un ar to saistīto normatīvo aktu izpilde.

Pirms turpiniet, lūdzu norādiet e-pasta adresi turpmākai saziņai.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy