Request edit access
Jubileusz 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku.
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczystości Jubileuszu 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku, którego obchody odbędą się 24 maja 2019 roku. Będzie to okazja do przypomnienia historii Uczelni oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju.

Władze rektorskie oraz Senat Akademii Pomorskiej zapraszają na Jubileusz 50-lecia Uczelni połączony ze Zjazdem Absolwentów w dniu 24 maja 2019 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w harmonogramie uroczystości i na stronie Akademii Pomorskiej. Osoby chętne do wzięcia udziału w jubileuszu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją poniższego oświadczenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim formularzu zgłoszeniowym w celu przeprowadzenia zapisów na zjazd absolwentów/obchody jubileuszu 50-lecia, organizowanego przez Akademię Pomorską z siedzibą w Słupsku, 76-200 Słupsk, ul. Arciszewskiego 22A, zgodnie z art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowany o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodności z prawem przetwarzania, prawie dostępu do swoich danych ich sprostowaniu, usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie przenoszenia danych a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – e-mail: inspektor@apsl.edu.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Rok ukończenia studiów *
Your answer
Kierunek ukończonych studiów *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Adres korespondencyjny (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu/nr lokalu) *
Your answer
Osoba towarzysząca? *
W przypadku, gdy będzie Pan/i uczestniczyć w Zjeździe Absolwentów Akademii Pomorskiej w Słupsku wraz z osobą towarzyszącą, prosimy o podanie Jej imienia i nazwiska. Jeżeli będą Państwo uczestniczyć w Zjeździe bez osoby towarzyszącej, prosimy wpisać "NIE".
Your answer
Którym z wariantów jest Pan/i zainteresowany/a? *
Preferencje żywieniowe *
Czy życzy sobie Pan/i fakturę VAT? *
Dane do faktury (Nazwa, NIP, adres,)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Akademia Pomorska. Report Abuse - Terms of Service