Request edit access
Workshop Známka nie je všetko
Katolícke pedagogické a katechetické centrum , n. o. v Levoči
Vás srdečne pozýva na workshop pre učiteľov ZNÁMKA NIE JE VŠETKO.

Termín a miesto konania:
13.02.2020 o 13:00 v Žiline (Biskupský úrad, Jána Kalinčiaka 1)
14.02.2020 o 9:30 v Levoči (KPKC, Bottova 15 - v budove internátu)

Účastnícky poplatok: 8 € (uhrádzať sa bude na mieste konania workshopu)
!!! počet účastníkov je limitovaný!!!

Lektor: Janette Motlová (Maziniová) sa vzdelávaniu venuje 18 rokov. Momentálne pracuje ako riaditeľka Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Založila neziskovú organizáciu EDUMA a je držiteľkou ocenenia “Lektor roka” 2017.
Iniciovala vznik Online živej knižnice - vzdelávacieho portálu, ktorý získal v roku 2017 ocenenie generácie 3.0. Jej srdcovkou je vzdelávanie cez príbehy – story telling a emocionálne učenie. Venuje sa rôznym témam v oblasti vzdelávania, formovania postojov a kritického myslenia.

Lektorka Janette Motlová
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov o zmene a doplnení niektorých zákonov za účelom: 1)Administratívneho spracovania workshopu Známka nie je všetko, ktorá si vyžaduje evidenciu prihlášky, tvorbu prezenčných listín v rozsahu: titul, meno, priezvisko, mailový kontakt, telefonický kontakt. 2) Zverejňovania informačných materiálov a fotodokumentácie z workshopu Známka nie je všetko, na webovom sídle Katolíckeho pedagogického a katechetického centra, n. o. v Levoči - www.kpkc.sk. Svoj súhlas môžete odvolať na kpkc@kpkc.sk
Titul, meno a priezvisko *
Mailový kontakt *
Telefonický kontakt *
Miesto konania workshopu *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy