Request edit access
Prométheové 2021
Podrobné informace na http://prometheove.cz

V následujícím políčku E-mailová adresa Uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.

V dotazníku se ptáme a několik otázek, podle odpovědí ti nabídneme postavu a její roli v expedici.

Odesálním formuláře nám dáváte souhlas se správou vašich osobních údajů uvedených ve formuláři. Považujeme je za důvěrné a zacházíme s nimi v souladu s platnými zákony a Zásadami ochrany osobních údajlů, které jsou uvedé na http://cestycasem.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

Expedici Prométheus pořádá Česká pedagogická komora z.s.

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat v průběhu května s dalšími informacemi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Příjmení účastníka *
Jméno účastníka *
V létě 2021 *
Datum narození účastníka *
MM
/
DD
/
YYYY
email *
Uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.
Pakliže používáš přezdívku (nebo zatím třeba nepoužíváš a chceš v expedici vystupovat pod herním jménem), napiš nám je taky
Pro zjednodušení komunikace s účastníky používáme hodně Facebook. Vyhovuje-li ti tento druh spojení, napiš nám sem své Facebookové jméno.
Telefonní číslo pro komunikaci *
Máš nějaké specifické jídelní potřeby?
Naši kuchaři umí zohlednit mnohé, budou-li se na to moci předem připravit. Vegetariánská strava, diabetes, bezlepková dieta, mléčná intolerance, alergie na ořechy nebo mák, příp. syrové ovoce nejsou problém. Jen je třeba s nimi předem počítat. Neumíme vařit jídlo pro vegany. A příp. s některými dalšími dietami by byla nutná komunikace, abychom to zvládli správně.
Máš nějaké zdravotní omezení?
Velmi pravděpodobně nebudou žádným omezením, hru i kemp vymýšlíme tak, by byly dostupné všem, ale pomůže nám budeme-li o nich vědět předem a hru tomu můžeme přizpůsobit.
Vysněný archetyp postavy
Napadá-li tě herní, knižní nebo filmový archetyp, který by tě bavil, napiš ho (nebo víc možností). Neslíbíme ti, že to bude přesně ono, ale pomůže nám to při hledání předvýběrů, které ti nabídneme, a zkusíme se k němu přiblížit. Nevíš-li si rady, nevyplňuj.
Jak moc morální postavu chceš hrát?
Kemp je kombinovaný s larpem, účastníci budou hrát za herní postavy. Ty budou mít různý charakter. Můžeš si ho vybrat. 1 chci být morální. 3. je mi jedno 5 umím a chci hrát i pěknou sketu.
Clear selection
Který tým preferuješ? *
Expedice bude složená z několika expertních skupin, které budou mít trochu odlišné úkoly a postavení v rámci hry. Jde-li o odborný program, účastníci se mohou specializovat, ale není to podmínka, při expedici je možnost se nespecializovat a účastnit se odborných aktivit ve všech oborech. Než účastníky rozřadíme do jednotlivých týmů, stejně ještě budeme v kontaktu a budeme si vyjasňovat, co kdo umí,  čemu se opravdu chce věnovat a kde v expedici bude jeho nejlepší místo.
Required
Zaškrtni, které typy postav by tě lákaly, kdybys neměl/a jiný výběr než ten uvedený. (Lze kombinovat.) *
Required
Chceš nám napsat něco specifického, na co nás nenapadlo se tě zeptat?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy