Request edit access
Prométheové 2019
Expedice Prométheové je kombinace dlouhodobějšího odborného programu zaměřeného na přírodní vědy, pětidenního letního tábora a pro skupinu účastníků nad 15 let dramatického larpu ze sci-fi / postapo prostředí. Je určená účastníkům ve dvou skupinách (do 15 let a nad 15 let - o výjimkách lze debatovat), Pro šechny dotazy nám napište na info@mojeskola.net.

Terénní expedice (tábor) proběhne 18.-23. srpna 2019 v prostředí Raketové základny v Bratronicích (skupina nad 15 let) a v Holoubkově a okolí (skupina 12-15 let).

Expedice startuje v neděli 18. 8. ráno a vrací se v pátek 23. 8. odpoledne.

Podrobné informace na http://prometheove.cz

V následujícím políčku E-mailová adresa Uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.

Odesálním formuláře nám dáváte souhlas se správou vašich osobních údajů uvedených ve formuláři. Považujeme je za důvěrné a zacházíme s nimi v souladu s platnými zákony a Zásadami ochrany osobních údajlů, které jsou uvedé na http://cestycasem.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/

Expedici Prométheus pořádá Česká pedagogická komora z.s.

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat ve druhé polovině dubna s dalšími informacemi a pozvánkou na úvodní setkání účastníků a rodičů během víkendu kolem 11.5.

Mám zájem o účast v projektu Prométheové *
Příjmení účastníka *
Your answer
Jméno účastníka *
Your answer
V červnu 2019 budu končit *
Datum narození účastníka *
MM
/
DD
/
YYYY
email *
Uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.
Your answer
Pakliže používáš přezdívku (nebo zatím třeba nepoužíváš a chceš v expedici vystupovat pod herním jménem), napiš nám je taky
Your answer
Pro zjednodušení komunikace s účastníky používáme hodně Facebook. Vyhovuje-li ti tento druh spojení, napiš nám sem své Facebookové jméno.
Your answer
Telefonní číslo pro komunikaci *
Your answer
Máš nějaké specifické jídelní potřeby?
Naši kuchaři umí zohlednit mnohé, budou-li se na to moci předem připravit. Vegetariánská strava, diabetes, bezlepková dieta, mléčná intolerance, alergie na ořechy nebo mák, příp. syrové ovoce nejsou problém. Jen je třeba s nimi předem počítat. Neumíme vařit jídlo pro vegany. A příp. s některými dalšími dietami by byla nutná komunikace, abychom to zvládli správně.
Your answer
Máš nějaké zdravotní omezení?
Velmi pravděpodobně nebudou žádným omezením, hru i kemp vymýšlíme tk, by byly dostupné všem, ale pomůže nám budeme-li o nich vědět předem a hru tomu můžeme přizpůsobit.
Your answer
Vysněný archetyp postavy
Napadá-li tě herní, knižní nebo filmový archetyp, který by tě bavil, napiš ho (nebo víc možností). Neslíbíme ti, že to bude přesně ono, ale pomůže nám to při hledání předvýběrů, které ti nabídneme, a zkusíme se k němu přiblížit. Nevíš-li si rady, nevyplňuj.
Your answer
Jak moc morální postavu chceš hrát?
Kemp je kombinovaný s larpem, účastníci budou hrát za herní postavy. Ty budou mít růzý charakter. Můžeš si ho vybrat. 1 chci být morální. 3. je mi jedno 5 umím a chci hrát i pěknou sketu.
Který tým preferuješ? *
Expedice bude složená z několik expertních skupin, které budou mít trochu odlišné úkoly a postavení v rámci hry. Jde-li o odborný program, účastníci se mohou specializovat, ale není to podmínka, při expedici je možnost se nespecializovat a účastnit se odborných aktivit ve všech oborech. Než účastníky rozřadíme do jednotlivých týmů, stejně ještě budeme v kontaktu a budeme si vyjasňovat, co kdo umí čemu se opravdu chce věnovat a kde v expedici bude jeho nejlepší místo.
Required
Zaškrtni, které typy postav by tě lákaly, kdybys neměl/a jiný výběr než ten uvedený. (Lze kombinovat.) *
Required
Chceš nám napsat něco specifického, na co nás nenapadlo se tě zeptat?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service