Request edit access
Workshop Camera Obscura
Odhalte s námi tajemství procesu výroby fotografie – od přenosu na světlocitlivou podložku až po vyvolání. Vyrobte si v rámci fotografické dílny vlastní cameru obscuru. Camera obscura neboli dírková komora je jednoduché optické zobrazovací zařízení. Základem je světlotěsná skříňka, která má v jedné stěně malý otvor. Ten pak na protilehlé stěně vytváří převrácený obraz vnějšího prostoru díky přímočarému šíření světla. Materiálem pro cameru obscuru může být cokoliv – krabička od sirek, krabice od bot či plechovka.
Jméno účastníka *
Your answer
Příjmení účastníka *
Your answer
Váš e-mail *
Your answer
Souhlasím s použitím fotodokumentace během workshopu na Facebook, webové stránky, výroční zprávu. *
Jak jste se o našem workshopu dozvěděli?
Chcete dostávat v budoucnu informace o novinkách týkajících se Free Cinema (nových kurzech, workshopech a programech)? Nepovinné.
Všeobecné obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí a cookies. Potřebujeme Vaše registrační údaje, abychom Vám mohli poskytnout služby, které od nás požadujete. Chceme, abyste věděli, jak přesně naše služba funguje a jakým způsobem chráníme Vaše soukromí. Proto, prosím, potvrďte, že jste se seznámili se zněním těchto Všeobecných obchodních podmínek a Pravidel ochrany soukromí a cookies na www.freecinema.cz/kontakty a souhlasíte s nimi před tím, než budete pokračovat. Povinné. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Free Cinema Pofiv o.p.s.. Report Abuse - Terms of Service