Request edit access
Miss i Mister Politechniki Częstochowskiej
Imię i nazwisko *
Your answer
Płeć *
Wiek *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Email *
Your answer
Wydział *
Required
Kierunek studiów *
Your answer
Numer indeksu *
Your answer
Zainteresowania *
Your answer
Dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś zostać Miss/Misterem? *
Opisz w kilku zdaniach :) liczy się kreatywność
Your answer
Proszę wejść w poniższy link i załączyć swoje zdjęcie, a następnie wkleić wygenerowany Link do pliku. *
Your answer
Regulamin konkursu
REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ 2017
1. Organizatorem konkursu „Wybory Miss i Mistera Politechniki Częstochowskiej 2017” jest Samorząd Studentów Politechniki Częstochowskiej.
2. Celem konkursu jest wybranie najładniejszej studentki i najładniejszego studenta, która/y otrzyma tytuł oraz nagrody.
3. W konkursie mogą brać udział studenci Politechniki Częstochowskiej.
4. Przebieg konkursu: Wybory będą się odbywać w dwóch etapach według poniższego harmonogramu:
a) Półfinał – zgłoszenia do konkursu będą odbywać się drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie przygotowanego formularza zgłoszeniowego do 05.05.2017r. Do formularza należy dołączyć swoje wyraźne zdjęcie, które przedstawia twarz kandydata, bez okularów słonecznych, nakrycia głowy oraz dodatkowych elementów. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrane 10 najlepszych osób (5 Pań i 5 Panów). Ogłoszenie wyników półfinału nastąpi 09.05.2017r. Dla wybranych 10 osób została przewidziana nagroda w postaci sesji zdjęciowej.
b) Finał – spośród 10 najlepszych zostanie wybrana Miss i Mister Politechniki Częstochowskiej. Wybory będą się odbywać na portalu społecznościowym Facebook. Zdjęcia najlepszych zostaną opublikowane na stronie konkursu. O wynikach będzie decydowała największa liczba polubień pod zdjęciem. Głosować na Miss i Mistera Politechniki Częstochowskiej można do dnia 14.05.2017r. Osoby, które wygrają konkurs otrzymają tytuł Miss i Mistera Politechniki Częstochowskiej 2017, odbiorą klucze do miasta podczas Juwenaliów oraz będą mogli wejść za kulisy po występach artystów. Przewidziane są również nagrody rzeczowe.
Oświadczam, iż zapoznałem się z wyżej przedstawionym regulaminem. *
Oświadczam, że informacje podane przeze mnie w formularzu rejestracyjnym są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wyborów Miss i Mistera Politechniki Częstochowskiej. *
Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms