Request edit access
meet and code - Nowe Przygody Scottiego
Scottie, to sympatyczny kosmita, któremu dzieci pomagają w realizacji zadań poprzez stworzone przez siebie programy. Program taki powstaje przez odpowiednie ułożenie kartonowych puzzli zawierających polecenia dla Scottiego, a jego poprawność sprawdzana jest przez wykonanie zdjęcia i obserwowanie ruchów bohatera na ekranie tabletu.

Warsztaty będą składały się 2 spotkań on-line i codziennej wysyłki zadań.

Przed pierwszym spotkaniem on-line uczestnicy otrzymają wydrukowane na grubym papierze klocki do programowania, które trzeba samodzielnie wyciąć w domu.

Podczas pierwszego spotkania on-line uczestnicy nauczą się jak korzystać ze Scottie Go! Rozwiążemy razem pierwsze zadania.

W tygodniu po spotkaniu uczestnicy otrzymają maile z zadaniami do samodzielnego wykonania. Do zadania zostaną dołączone niezbędne wskazówki, tak aby mogli je rozwiązać uczestnicy dla których jest to pierwsze spotkanie z programowaniem.

Drugie spotkanie on-line poświęcone będzie temu jak tworzyć własne zadania dla siebie i innych uczestników.
W tygodniu po drugim spotkaniu uczestnicy będą otrzymywali zadania stworzone przez siebie nawzajem.

Zapraszamy do uczestnictwa i tworzenia nowych przygód Scottiego!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Imię uczestnika *
Wiek uczestnika *
e-mail kontaktowy (proszę sprawdzić poprawność) *
Klocki do programowania *
Adres pocztowy (prosimy o podanie tylko w przypadku, gdy chcecie otrzymać wydrukowane na grubym papierze klocki pocztą)
Uwagi
Informacje RODO
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych podczas rejestracji lub i uczestnictwa w zajęciach, jest Fundacja Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" z siedzibą w Wołominie, ul. Dworska 13A. Państwa dane osobowe tj. imię, nazwisko, adres e-mail, wizerunek będą przetwarzane w celu bieżącej realizacji działań Fundacji, tj. prowadzenia z Państwem korespondencji o bieżących działaniach, zapisach na zajęcia, grafikach, wolnych miejscach itp., promocji działalności Fundacji oraz do celów sprawozdawczych. Wymienione wyżej Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane osobom prowadzącym zajęcia, w celu prowadzenia korespondencji, promocji działalności Fundacji oraz do celów sprawozdawczych. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów oraz odpowiadających tym celom prawnie uzasadnionych interesów administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.
Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie –  udzielona przez Państwa zgoda.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu przesłania przez Panią/Pana  informacji do Fundacji Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" o zakończeniu korzystania z zajęć/wydarzeń lub zgłoszenia sprzeciwu. W takim przypadku prosimy o kontakt na adres fundacja@mysliciele.org.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano.

Jeśli chce Pani/Pan zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych, w tym wnieść sprzeciw i/lub cofnąć swoją zgodę, proszę wysłać wiadomość o treści „dane osobowe” na adres e-mail: fundacja@mysliciele.org. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Rozwoju Myśli Logicznej "Myśliciele" narusza przepisy o ochronie danych osobowych."
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Karmazyn.org. Report Abuse