Request edit access
Zgłoszenie na konferencję „Dobra Energia: Pozytywne Relacje – Czyste Środowisko – Szczęśliwy Człowiek", 13-14 czerwca 2019 r. Serwy k/Augustowa
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Instytucja
Your answer
Stanowisko
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Deklaruję udział w:
Transport
Preferowany rodzaj wyżywienia
Dodatkowe potrzeby organizacyjne wynikające z niepełnosprawności np. obsługa tłumacza języka migowego, zapewnione miejsce na sali wykładowej na wózek inwalidzki. Jeżeli Państwa dotyczy ta kwestia prosimy o wskazanie konkretnej potrzeby:
Wyrażam zgodę na: *
Required
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
1. Administratorem danych jest Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego ul. Mickiewicza 74 lok.6, 15-232, Białystok, e-mail: biuro@bof.org.pl
2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): iod@bof.org.pl.
3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji konferencji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w konferencji.
5. Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wynikający z przepisów prawa dot. archiwizacji, lub do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie.
7. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service