Request edit access
Aptauja  “Kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā?"
16. novembra konferencē “Latvija 2070”, kuras idejas autors un  rīkotājs ir  LTRK,  eksperti nāks klajā ar savu skatu uz Latviju teju pēc pusgadsimta, liekot sabiedrībai un lēmumu pieņēmējiem aizdomāties par pasauli, kurā dzīvos nākamās paaudzes, un veidiem, kā mēs varam to ietekmēt.

LTRK ieskatā ir svarīgi zināt, kādu Latviju sev un nākamajām paaudzēm vēlas redzēt ne tikai eksperti un politiķi, bet arī mūsu pašu valsts iedzīvotāji, tāpēc ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties viena jautājuma aptaujā “Kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā?”, raksturojot to tikai trīs vārdos, kas būtu galvenie stūrakmeņi Latvijas attīstībai, labklājībai un ilgstpējai.

Aptaujas mērķis ir noskaidrot gan sabiedrības domu, gan arī noskaidrot vai un cik līdzīga ir mūsu  kolektīvā doma par to, kādu gribam redzēt savu valsti  2070. gadā.

*****Trīs aptaujas dalībniekiem, kuri tiks  noteikti izlozē, būs iespēja apmeklēt LTRK seminārus par aktuālām ar uzņēmējdarbību saistītām tēmām trīs mēnešus bez maksas.Lūgums katrā atbildes ailē ierakstīt vienu vārdu vai vārdu salikumu, kas norādītu, kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1.  Kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā? *
2.  Kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā? *
3.  Kādu Tu gribi redzēt Latviju 2070. gadā? *
Tavs vecums *
Tavs vārds *
Tava e-pasta adrese (ja vēlies piedalīties izlozē).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy