Request edit access
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie on-line
SZKOLENIE z zakresu ONKOLOGII DZIECIĘCEJ, skierowane jest do lekarzy, wykonujących zawód na terenie województwa wielkopolskiego.

Realizowane jest w ramach projektu "Wielkopolska Onkologia Dziecięca - Wielkopolski Program Profilaktyczny w zakresie onkologii dziecięcej".

Szkolenie odbędzie się w dniu:

19.03.2022 -> DIAGNOSTYKA nowotworów u dzieci oraz następstwa leczenia chorób onkologicznych  -  w godzinach 9:00 - 15:00 (z przerwami).


Kontakt:
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu
ul. Bukowska 74 / 1
60-812 Poznań
e-mail: szkolenia@fundacjapomocydzieciom.com.pl 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko uczestnika *
Adres zamieszkania *
Adres e-mail *
Telefon *
Instytucja - nazwa *
Instytucja - adres *
Stanowisko *
Temat szkolenia - proszę wybrać: *
Wymagane zgody *
1. Każda osoba rejestrując się wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym, przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz inne upoważnione podmioty w celach związanych z organizacją i udziałem w szkoleniu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie uczestnik przyjmuje do wiadomości, że Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest administratorem danych osobowych i że przysługuje mu prawo wglądu do danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie tych danych jest dobrowolne ale jest warunkiem udziału w szkoleniu. Organizator informuje, że zgoda uczestnika może być cofnięta w dowolnym momencie, a wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Wymagane zgody *
2. Uczestnik szkolenia wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku przez Organizatora lub inne osoby na zlecenie Organizatora, w tym zwielokrotnianie wszelkimi technikami, rozpowszechnianie i publikowanie w prasie, broszurach, ulotkach, mediach elektronicznych w związku z organizacją, udziałem, relacjonowaniem przebiegu i dokumentowaniem szkolenia w razie takich potrzeb. Jednocześnie uczestnik przyjmuje do wiadomości, że Organizator w tej części jest administratorem danych osobowych i że przysługuje mu prawo wglądu do danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie tych danych jest dobrowolne, ale jest warunkiem udziału w szkoleniu. Organizator informuje, że zgoda uczestnika może być cofnięta w dowolnym momencie, a wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Wymagane zgody *
3. Niniejszym wyrażam zgodę na uczestnictwo w szkoleniu w formie zdalnej (on-line).
Oświadczenie *
Niniejszym oświadczam, iż zapoznałam/-em się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH oraz akceptuję wszystkie warunki w nim określone.                                                                                                                                                                 Powyższa akceptacja, jest jednocześnie warunkiem korzystania z platformy szkoleniowej, a tym samym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy