Request edit access
Mobilizuj sa a prídi 20.septembra na štrajk!
Neorganizuje sa vo vašom meste klimatcký štrajk, nemáte kapacity na jeho organizáciu, no chceli by ste sa ho zúčastniť v niektorom z miest, kde sa organizuje (Bratislava, Žilina, Košice)?
Je to jednoduché! Vyplňte tento formulár, napíšte z akého mesta sa chystáte, na štrajk do akého miesta sa chystáte, informujte o tejto možnosti čo najviac svojich kamarátov, spolužiakov, rodinu, známych, ... My vás následne prepojíme s koordinátorom vášho mesta a pokiaľ sa vás nazbiera dostatok, môžete sa vybrať na štrajk 20.9. spoločnou dopravou.

Klimatická kríza je tu. Naša planéta sa stále viac otepľuje a napriek tomu emisie skleníkových plynov naďalej narastajú. Musíme urobiť množstvo krokov k tomu, aby sme urdžali nárast globálnej teploty pod 1,5 °C a máme stále menej času. Ak chceme na tejto planéte prežiť a zastaviť ničenie jej biodiverzity, musíme konať. Musíme urobiť systémové kroky a ako jednotlivci ich prijať a zmeniť svôj spôsob života. To ale nedokážeme bez politikov. A tí zatiaľ nepočúvajú.

Dvadsiateho septembra vyjdeme spolu s miliónmi štrajkujúcich študentov po celom svete do ulíc, aby sme opäť raz poukázali na hrozbu klimatickej krízy. Potrebujeme však spoločné úsilie nás všetkých.
Klimatická kríza je hrozba, ktorá sa týka každého jedného z nás. Bez rozdielu. Bez ohľadu na vek, pohlavie, zamestnanie či farbu pleti. Sme v tom všetci spolu a spoločne musíme aj žiadať rýchle a efektívne kroky, ktoré nám pomôžu túto krízu zvládnuť. Pridaj sa k nám 20.septembra aj ty!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy