Request edit access
Prague Innovation Mixer - Budoucnost mobility
Vážení přátelé, s ohledem na současnou pandemickou situaci jsme museli přesunout setkání Prague Innovation Mixer - Budoucnost mobility. O náhradním termínu Vás budeme informovat na našich sociálních sítích.

Kdy: leden 2022, přesné datum a čas budou upřesněny

Kde: Podnikatelské a inovační centrum hl. m. Prahy
Charvátova 6, Praha 1
https://goo.gl/maps/5WoKEYPHsDXNN3QE6

Řešení mobility je klíčovým tématem každého moderního města a zároveň oblastí, ve které vzniká díky novým technologiím a přístupům řada inovativních řešení. Zástupci čtyř pražských firem představí, co pravděpodobně přinesou trendy v oblastech jejich činnosti a jaký dopad to bude mít na obyvatele měst.

Těšit se můžete na:

Juraj Atlas / founder /Mileus
Jak motivovat rezidenty měst k vysednutí z vlastních aut?

Vojtěch Fried / head of e-mobility and smart city /Pražská energetika
Rozvoj elektromobility ve městě - výhody a překážky

Jan Charouz / Project manager Škoda Auto DigiLab / BeRider
Role mikromobility v městské dopravě

Michal Jakob / founder / Umotional
Intermodální plánování tras pro veřejnou hromadnou dopravu a mobilitu jako služba

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prague Innovation Mixer je pravidelné měsíční setkání organizované Podnikatelským a inovačním centrem hl. města Prahy (PIC). Cílem setkání je poskytnout platformu pro sdílení informací a propojení subjektů, kteří se podílejí na rozvoji inovativních řešení problémů moderního života ve městě.

Každé setkání má zvolené téma a účastní se ho především představitelé firem, samosprávy, akademické obce a odborníci na danou problematiku. Akce jsou veřejné a přístupné lidem, kteří se o problematiku zajímají.

Na každé akci představí 3-4 hosté v desetiminutových příspěvcích konkrétní téma dané problematiky. Úvodní příspěvky jsou následované moderovanou diskusí a volným networkingem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Email *
Telefon
Organizace *
Pozice *
Co od akce očekáváte? *
Máte zájem o pozvánky na budoucí akce PIC? *
Souhlasím se zpracováním svých výše uvedených osobních údajů a s využitím audiovizuální dokumentace z akce *
dovolujeme si Vás informovat, že v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a s účinností od 25. května 2018 Vaše sdílené informace budou uchovány a chráněny v souladu s výše zmíněným obecným nařízením a vaše data nebudeme sdílet s žádnou jinou stranou.
Kontakt
V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte programovou manažerku Podnikatelského a inovačního centra Mgr. Anetu Bednářovou.

Email: bednarova@prahainovacni.eu
Telefon: +420 606 376 080
Web: https://www.prazskyinovacniinstitut.cz/pic


Těšíme se na Vás v PIC!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of prahainovacni.eu. Report Abuse