Request edit access
Přihláška na letní soustředění aerobiku a outdoor tábor pro kluky
Corridoor a Mistry s Mistry pořádají letní soustředění pro závodníky. Cena za soustředění je pro členy Corridoor 4 510Kč. Pro jiné zájemce je soustředění za 4 810Kč. Číslo účtu: 223304319/0800 (zpráva pro příjemce: jméno dítěte, VS: 4108 VS:11178, VS: 4178- podle turnusu)
Příjmení:
Your answer
Jméno:
Your answer
Datum narození:
Your answer
Klub, oddíl:
Your answer
Označte turnus, kterého se dítě-závodník zúčastní:
Kontaktní e-mail:
Your answer
Kontaktní telefon (matka):
Your answer
Kontaktní telefon (otec):
Your answer
Zdratotní omezení, alergie:
Your answer
Potravinové alergie, požadavky na upravený jídelníček:
Your answer
Zdravotní pojišťovna:
Your answer
Pravidelně používané léky:
Your answer
Pobyt u bazénu- plavec:
Konfekční velikost trička:
Není mi známý žádný zdravotní důvod, který by bránil jmenovanému dítěti v absolvování soustředění pořádaným Mistry s Mistry z.s. a Corridoor z.s. bez omezení. Jsem si vědom/a případných následků zamlčení některých zdravotních skutečností. Jsem si vědom/a toho, že své dítě na soustředění tam a zpět dopravíme. Na soustředění je zakázáno úmyslně ničit majetek hotelu, užívat jakékoli léky bez vědomí zdravotníka soustředění a opouštět bez výslovného povolení budovu nebo areál soustředění. Jsme si vědomi toho, že při porušení těchto zákazu, bude dítě vyloučeno ze soustředění a své dítě si odvezeme na vlastní náklady, bez nároku vrácení jakékoliv finanční částky. V případě, že dítě nedokončí sportovní soustředění z jakéhokoliv důvodu, beru na vědomí a souhlasím, že uhrazená cena za účast dítěte na sportovním soustředění se nevrací. Dále souhlasím s případným zdravotním ošetřením během soustředění. S tím, aby mé dítě bylo v případě akutních úrazů (zlomenina apod.) či nemocí (zánět slepého střeva, apod.) ošetřeno v nemocničním zařízení. V takové situaci rodiče okamžitě kontaktujeme.
Při příjezdu předám instruktorům vyplněný dotazník (bezinfekčnost), potvrzení od lékaře a případně užívané léky.
Požadujete vystavit fakturu?
Pokud potřebujete fakturu, napište přesné fakturační údaje:
Your answer
Zaškrtnutím políčka zákonný zástupce potvrzuje, že se seznámil s podmínkami členství ve sportovním klubu Corridoor, zavazuje se je dodržovat a přiměřeným způsobem o jejich obsahu informovat přihlášené dítě. Každé dítě (pokud není celoročním členem oddílu) se na dobu soustředění stává členem tohoto oddílu.
Zaškrtnutím políčka zákonný zástupce potvrzuje, že se seznámil s informacemi o způsobu jakým Corridoor nakládá s osobními údaji, které za účelem členství dítěte dobrovolně poskytnul.
Souhlasím se zpracováním fotografií a záznamů ze soustřední podle zde nastavených pravidel klubu.
Jiné sdělení:
Your answer
Kontakt:
Eliška Strakošová, tel.:774962942, estrakosova@centrum.cz (faktury/platby: info@corridoor.cz)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service