Request edit access
Ankieta dla pacjentów kupujących leki w aptece otwartej
Szanowni Państwo,
uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety, która została przygotowana przy współpracy z Uczelnią Łazarskiego w Warszawie i wsparciu Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Ankieta posłuży wyłącznie do celów naukowych, a jej wyniki są anonimowe.

Pozdrawiam
mgr farm. Dagmara Marczewska

Jak często Pan/Pani korzysta z apteki?
Pani /Pana status zawodowy
Jak często Pan/Pani przyjmuje leki
Ile leków dziennie Pani /Pan przyjmuje
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby aby udzielono Pani/Panu porady w aptece, odnośnie sposobu stosowania leków, które posiada Pan/Pani w domu?
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby aby udzielono Pani/Panu porady w aptece, odnośnie sposobu stosowania leków, w momencie ich zakupu?
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby aby w aptece dokonano przeglądu Pani/Pana, apteczki domowej pod kątem terminów ważności posiadanych leków?
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby aby w aptece dokonano przeglądu Pani/Pana, apteczki domowej pod kątem posiadania w niej takich samych leków ale pod różnymi nazwami handlowymi?
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby aby w aptece dokonano przeglądu Pani/Pana, apteczki domowej pod kątem posiadania w niej leków, których działanie wpływa na siebie?
Czy Pani/Pan chciałaby/chciałby, aby w aptece farmaceuta udzielił Pani/Panu porady w trakcie której zmierzyłby Pani/Panu
Określ województwo, w którym mieszkasz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms