Request edit access
Doğrulama El Kitabı Talep Formu
Sivil Düşün AB Programı Aktivist Desteği kapsamında teyit.org tarafından basılan Doğrulama El Kitabı, sınırlı sayıda çoğaltıldığı için öncelikle sahada çalışan sivil toplum örgütleri ve ulusal-uluslararası çapta yayın yapan medya kuruluşlarına gönderilecek.

Burada bulunan formu doldurarak Doğrulama El Kitabı’nı kurumunuz adına talep edebilirsiniz. Kitaplar teyit.org tarafından hiçbir karşılık beklenmeden, ücretsiz dağıtılacak. Kargolar karşı ödemeli gönderilecek.

İsim - Soyisim
Kurum adına başvuru yapan kişinin ismi.
Your answer
E-posta adresiniz
Lütfen adına kitap talep ettiğiniz kurumda çalıştığınızı gösterecek kurumsal e-posta adresinizi yazın.
Your answer
Kurum adı
Kitabı hangi kurum için talep ediyorsunuz? Lütfen unutmayın, Doğrulama El Kitabı sınırlı sayıda basıldığı için şimdilik yalnızca medya kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine gönderilebilmektedir. Kişisel talepler kabul edilmemektedir.
Your answer
Kurumunuz hangisi?
Kurumun Çalışma Alanı
Adına başvuru yaptığınız kurum bir medya kuruluşuysa ulusal ya da uluslararası boyutta yayın yapıp yapmadığını bildiriniz. Eğer bir sivil toplum örgütünden başvuruyorsanız, örgütünüzün hangi tematik alanda çalıştığını belirtiniz.
Your answer
Talep Edilen Kitap Adedi
Kitabı daha fazla kurumun edinebilmesi için şimdilik en fazla 5 kitap talep edilebiliyor.
Adres
Your answer
Telefon
Your answer
Creative Common lisansının farkındayım
Kitabın online ya da basılı versiyonun hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamayacağının, bunun dışında dağıtılabileceği ve çoğaltılabileceğinin farkındayım.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms