Request edit access
Klaipėdos krašto tarpukario kinas

Kinas, ne viename iš mūsų palieka gilų pėdsaką, jis ir tikra atgaiva sunkiais likimo, politinių permainų laikotarpiais, pilnais iššūkių. Nepamiršti tų, kurie gyveno tarpukariu mūsų krašte ir kūrė tą stebuklą – kiną, įsirašė savo vardus į pasaulio ekranus, pagaliau, prisiminti ir tas, mūsų pačių, mūsų senelių ar tėvų svajonių ir džiaugsmų akimirkas, praleistas kino teatrų salių prietemoje – toks būsimos knygos „Klaipėdos karšto kinas. Faktai. Vardai. Kontekstai“ tikslas.

Lapkričio 23 d. 17.30 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje įvyks renginys „Klaipėdos krašto tarpukario kinas“, kuriame kultūrologas, žurnalistas, kino prodiuseris Kęstutis Meškys pristatys Klaipėdos krašto tarpukario kino istorijos fragmentus, papasakos apie to meto kino kultūrą, ypatingas iš Klaipėdos krašto kilusių žmonių kūrybines paieškas Lietuvoje ir net Holivude. Renginio metu bus pristatyta Kęstučio rengiama knyga „Klaipėdos karšto kinas. Faktai. Vardai. Kontekstai“. Vakaro metu išgirsime būsimos knygos ištraukas, garsius Vakarų Lietuvos krašto – kino žvaigždžių vardus, žiūrėsime filmų fragmentus, fotografijas.

Kviečiame apsilankyti Jono Šliūpo muziejaus rudens ir žiemos renginiuose, kuriuose kalbėsime apie istorijos ir gyvenimo kryžkelėse atsidūrusių Lietuvos žmonių tapatumo paieškas kūryboje ir kasdienybėje, dalinsimės istorijomis, muzika, eilėmis ir šiluma.

Renginys nemokamas, bet labai kviečiame registruotis!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas, pavardė *
Asmenų, dalyvausiančių renginyje, skaičius *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy