Request edit access
Zgłoszenie na warsztat SIGN OF THE TIMES
W dniach 8-10 czerwca 2018 roku Instytut Teatralny serdecznie zaprasza na trzydniowy warsztat teatru inkluzywnego „SIGN OF THE TIMES” poświęcony pracy teatralnej łączącej osoby niesłyszące i słyszące oraz zagadnieniu scenicznego używania języka migowego.

Warsztat poprowadzi Jenny Sealey dyrektorka artystyczna Graeae Theatre Company, współreżyserka Ceremonii Otwarcia Paraolimpiady w Londynie w 2012 roku, oraz EJ Raymond i Petre Dobre – studenci studiów Performansu w Brytyjskim Języku Migowym i Angielskim w Królewskim Konwersatorium w Szkocji.

Warsztaty adresowane są przede wszystkim do artystów niesłyszących, niedosłyszących oraz artystów pracujących z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi.

imię i nazwisko *
Your answer
numer telefonu
Your answer
adres e-mail
Your answer
krótkie bio (uwzględniające dokonania artystyczne oraz doświadczenie pracy w polu sztuki inkluzywnej)
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na wydarzenia organizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut​ Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Report Abuse - Terms of Service