Request edit access
Model Shingo - daj nam znać, że chcesz wiedzieć więcej!
Naszą misją, jako jedynego Licencjonowanego Partnera Instytutu Shingo w Polsce jest rozpowszechnianie wiedzy i dorobku wynikającego z filozofii Doktora Shigeo Shingo. Dzielnie realizujemy ten cel poprzez:
1. Organizację i przeprowadzanie certyfikowanego Warsztatu Discover Excellence (więcej: https://shingo.org/education/discover )
2. Projekty wdrożeniowe Modelu Shingo do kultury organizacji
3. Bezpłatną dystrybucję broszury Shingo Model, która stanowi lekturę dla osób jeszcze nieznających koncepcji

Bez względu na to, czy masz już pewien zakres wiedzy z obszaru Doskonałości Operacyjnej, czy dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem tej przygody, rekomendujemy pobranie broszury Shingo Model lub bezpośredni kontakt z nami. Dzięki temu, zyskasz gwarancję rzetelności i zasięgniesz informacji z pierwszej ręki.
Jakie informacje chcesz otrzymać? *
Required
Jak się nazywasz? *
Zostaw nam swój adres e-mail: *
Zostaw nam swój numer telefonu: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do przesłania informacji merytorycznej i handlowej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of 4 RESULTS. Report Abuse