Request edit access
Gra miejska - Co Ty Wiesz o Redzie?
Kolejna odsłona gry miejskiej organizowanej przez Młodzieżową Radę Miejską w Redzie, tym razem we współpracy ze stowarzyszeniem R3DA 3.0. Tematem przewodnim gry jest lokalna historia miasta Reda i jej mieszkańców.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zasady i opis gry
W grze bierze udział maksymalnie 20 drużyn, która każda liczy od 2 do 6 osób, a co za tym idzie ilość miejsc jest mocno ograniczona. Gra skierowana jest do młodzieży, jednak nie wykluczamy z niej osób dorosłych z dziećmi.
Start zabawy - 21.08.2021 (sobota), 9.00, przewidywany koniec - 14.00, długość trasy - ok. 7 km.
Szlak liczy sobie ok. 8 zadań; zarówno tych manualnych, jak i intelektualnych.
Sponsorami nagród są: Fabryka Kultury, Aquapark, Urząd Miasta Reda, Gburka, Muzyczny Starter, Kuchnia u Kaszuba oraz Stadnina Pegaz. Dla najlepszych drużyn przewidziane są ciekawe nagrody, natomiast każda ekipa otrzyma torbę z gadżetami.
Koniec rejestracji następuje #EDIT 20.08.2021 r. o godz. 13:00. Liczy się kolejność zgłoszeń. Każda zakwalifikowana grupa otrzyma odpowiedź zwrotną.
Kontakt
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 504-475-832
Regulamin gry oraz RODO
LINK DO ZGÓD: https://drive.google.com/file/d/1bTpY3Her_tQD_RFCBtENWkmZx0aHVYMP/view?usp=sharing

REGULAMIN  GRY MIEJSKIEJ  
 

§ 1. Organizator

    Organizatorem Gry Miejskiej (zwanej dalej „Grą”), która odbędzie się 21.08.2021 r. w Redzie, jest Młodzieżowa Rada Miejska oraz stowarzyszenie R3DA 3.0
     

§ 2. Uczestnicy

    Uczestnikami Gry mogą być osoby fizyczne: zarówno pełnoletnie, jak i niepełnoletnie (dalej „Uczestnicy”). Warunkiem uczestnictwa w Grze osoby niepełnoletniej jest:  

    udział w Grze takiej osoby (od 7 roku życia) wraz z osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności prawnych i uprawnioną do sprawowania opieki nad tą osobą niepełnoletnią lub

    udział osoby niepełnoletniej (od 15 roku życia) za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, zawierającą oświadczenie o zapoznaniu się oraz akceptacji regulaminu przez rodzica lub opiekuna prawnego, imię i nazwisko uczestnika, nazwę oraz termin Gry Miejskiej. Zgoda musi zostać dostarczona organizatorowi w miejscu startu Gry przed jej rozpoczęciem.

    Kopie zgód oraz regulaminu będą czekały na starcie przed rozpoczęciem Gry. Można je również pobrać, wydrukować i wypełnić we własnym zakresie, a przynieść już uzupełnione na start Gry.

    Uczestnicy biorą udział w Grze zorganizowani w Zespoły. W skład każdego Zespołu wchodzi od 2 do 6 osób.

    Uczestnik biorący udział w Grze nie może posiadać jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających uczestnictwo w Grze.

     Uczestnicy Gry biorą udział w Grze na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko. Organizatorzy nie zapewniają dla uczestników Gry opieki medycznej ani jakiegokolwiek ubezpieczenia, w tym od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie zapewnia opieki osób pełnoletnich dla osób niepełnoletnich uczestniczących w Grze.
     

§ 3. Ogólne zasady Gry

    Udział w Grze Miejskiej jest darmowy.

    Rozpoczęcie Gry odbędzie się w Redzie Pieleszewo, przy ulicy Rzeczna 9A w Redzie o godzinie 9:00

    Zakończenie Gry odbędzie się w Aquaparku w Redzie około godziny 14:00

    Rejestracji zespołów dokonuje się poprzez wysłanie formularzu rejestracyjnego. Ilość zgłaszanych zespołów jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

    Szczegółowe informacje odnośnie punktacji oraz zasad zostaną podane na starcie.

     Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych i udostępnienia ich w celu przeprowadzenia Gry.

    W trakcie Gry można poruszać się wyłącznie pieszo, toczy się ona w normalnym ruchu miejskim, dlatego Gracze są zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności

    Nagrody przyznane zostaną zespołom, które zdobyły najwięcej punktów po zakończeniu Gry w Aquaparku. 

    Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
Nazwa drużyny *
Adres e-mail *
Numer kontaktowy do lidera grupy *
Imię i nazwisko uczestnika nr 1 *
Imię i nazwisko uczestnika nr 2 *
Imię i nazwisko uczestnika nr 3
Imię i nazwisko uczestnika nr 4
Imię i nazwisko uczestnika nr 5
Imię i nazwisko uczestnika nr 6
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy