Request edit access
Oswoić Stres -trening dla osób z diagnozą onko wg metody "8xO"
Trening jest oparty na autorskiej koncepcji "8xO" Wojciecha Eichelbergera, zaadaptowanej przez Monikę Annę Popowicz do potrzeb osób chorych na raka i ich bliskich.
Podstawowym założeniem tej metody jest, że możemy skutecznie radzić sobie ze stresem związanym z chorobą i z codziennym życiem dzięki znajomości i respektowaniu naszych zasobów energetycznych.
Te zajęcia to swoisty kurs świadomości i „obsługi” swojego ciała, oparty na rozwijaniu ośmiu kluczowych dla odnawiania energii kompetencji: odreagowania, oddychania, oparcia w sobie, obecności, odmawiania i odpuszczania, odżywiania, odpoczynku i opiekowania się sobą.
Uczestnicy uczą się i rozwijają świadomość ciała przez doświadczenie podczas ćwiczeń obejmujących pracę z ciałem i z oddechem. Mają też okazję rozpoznać i zweryfikować swoje wzorce radzenia sobie za stresem. Nieskuteczne wzorce mogą świadomie zastąpić postawą nastawioną na budowanie i wzmacnianie zasobów energetycznych w oparciu o nowo zdobyte, praktyczne umiejętności do zastosowania w codziennym życiu.
Mając wysoki poziom energii, łatwiej radzimy sobie z przeciwnościami losu, traktując je raczej jako wyzwania do pokonania, które mogą nas rozwijać, niż zagrożenie czy trudności przekraczające nasze możliwości. Wówczas możemy skierować naszą energię na poszukiwanie konstruktywnych, twórczych rozwiązań, a nasze ciało ma w sobie mniej napięcia. W ten sposób minimalizujemy stres, który osłabia odporność i jest istotnym czynnikiem kancerogennym.

Termin:
15.02 - 16.02 2020 r.
sobota, niedziela, godz. 10.00-18.00


Miejsce:
ul. Makolągwy 21/1
Nowe miejsce na bliskim Ursynowie przy ul. Makolągwy 21 m. 1 (róg Roentgena), stacja metra Stokłosy i autobus 209 lub stacja Imielin i autobus 185, albo autobus 179.
Trening prowadzi:
Monika Anna Popowicz
(pedagog, psychoonkolog certyfikowana przez PTPO, absolwentka Krajowej Szkoły Psychoonkologii, terapeutka i superwizor Programu Simontona, trener, coach ACC ICF). Ukończyła falkultet "Jak sobie radzić ze stresem" w Studium Psychoterapii Indywidualnej, Grupowej i Treningu przy Laboratorium Psychoedukacji prowadzony przez Wojciecha Eichelbeera. Jego wieloletnia współpracowniczka w Instytucie Psychoimmunologii IPSI. Nauczycielka jogi i medytacji.Ilość miejsc w grupie jest ograniczona.
Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 100 zł na rachunek Fundacji w banku Millennium 47 1160 2202 0000 0001 3116 4813, tytułem: imię i nazwisko, trening antystresowy do 22 listopada 2019
Pozostała kwota płatna przelewem do dnia rozpoczęcia warsztatu.


Informacje:
tel. 509 671 585 , fundacja@ogrodnadziei.org.pl

Koszt:: 190 zł od osoby, dla pary osoba z diagnozą + osoba wspierająca 360 zł. Warsztat dofinansowany ze środków z XIV Aukcji Charytatywnej "ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI".
Dla osób zdrowych: 440 zł.

Uwaga!
Prosimy o zabranie wygodnego, sportowego stroju, umożliwiającego swobodne poruszanie się. Ćwiczymy bez obuwia.
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” z siedzibą w Warszawie przy ul. Makolągwy 21 m. 1 dla celów związanych z realizacją Integralnego Programu Zdrowienia. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.) *
Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działaniach Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” *
Czy ma Pani/Pan diagnozę onkologiczną? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy