Request edit access
EmocJa
Formularz zgłoszeniowy do warsztatu przeprowadzanego w ramach Klubu Rozwoju przez Fundację Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu.

czas: sobota, 24.06.2017, 10.00 - 15.00
miejsce: Klubokawiarnia Pożyteczna, ul. Nowy Świat 58, Warszawa
prowadząca: Anita Shaboova
cena: 30 zł

Strona internetowa Fundacji: http://fkid.pl/
Kontakt: warszawafkid@gmail.com

Imię i nazwisko *
Your answer
Rok urodzenia
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres e - mail *
Your answer
Wyrażam zgodę na uwiecznienie swojego wizerunku? *
Na szkoleniu będziemy robić zdjęcia, ale bez obaw - wybierzemy tylko najlepsze, które opublikujemy na stronie internetowej FKID oraz naszej stronie na facebooku.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych. *
Informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane przez Fundację Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu („Fundacja”) w celu wykonania zawartej z Fundacją umowy, którą zawierasz rejestrując się na wydarzenie. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, gdy Fundacja zamierza je przekazać innemu administratorowi. Powyższe żądania lub sprzeciwy powinny być zgłoszone Fundacji. W skrócie - Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do celów rekrutacji na warsztat - i nie zostaną nigdzie indziej upublicznione ani nikomu udostępnione.
Opłata
Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty wynoszącej 30 zł na konto Fundacji:

mBank 29 1140 2004 0000 3402 7519 8733

W tytule prosimy wpisać: Opłata za warsztat Emocje, swoje imię i nazwisko oraz adres, który jest nam potrzebny do wystawienia rachunków.

Na wpływ wskazanej sumy czekamy 2 dni robocze, aby przyspieszyć ten proces możesz wysłać nam potwierdzenie na adres: warszawafkid@gmail.com. Otrzymanie od nas rachunku zakończy Twój proces rekrutacyjny. Możesz zapłacić za więcej niż jeden warsztat naraz, w tym celu wpisz do tytułu przelewu ich liczbę lub nazwy.

Dziękujemy!

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms