Request edit access
Logistics Manager
Bomba, že jsi tu! Můžeš se pustit do vyplňování! Na otázky může vždy sedět více správných odpovědí.

Souhlas s podmínkami užití aplikace - Vyplněním formuláře a kontaktního údaje souhlasím s podmínkami užití aplikace a beru na vědomí zásady ochrany osobních údajů (obojí dostupné zde: https://cz.coca-colahellenic.com/cz/kariera/podminky-management-challenge/)
Email address *
Které aktivity zahrnuje pole logistiky ve společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko?
1 point
V rámci Coca-Cola HBC Česko a Slovensko spolupracujeme s cca 50 000 různými zákazníky. Uměli byste odhadnout, kolika zákazníkům denně zavážíme naše produkty?
1 point
Zkuste zjistit, kolik hlavních a regionálních distribučních center využívá Coca-Cola HBC v ČR a na SK.
1 point
Jaká je běžně uvažovaná maximální operativní zásoba palet, jestliže máme k dispozici maximální celkovou kapacitu skladu 21 000 palet?
1 point
Co znamená v logistice pojem BACKHAUL?
1 point
Odhadněte, jaké ukazatele v rámci distribuce sleduje Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.
1 point
Spočítejte, kolik palet 1,75 l balení Coca-Cola můžeme odvézt za pomoci vozidla s užitečnou hmotností do 3,5 t, jestliže víme, že jedna láhev včetně obalu a folie váží 2 kg. Na paletě máme 48 balení a v každém balení je 8 lahví. Hmotnost dřevěné palety je přibližně 20 kg.
1 point
Spočítejte, ve kterém případě jsou náklady na zavezené balení zboží nejnižší. Cena za přepravu celého kamionu je 5 000 Kč. V prvním případě kamión veze 31 palet, na kterých je na každé paletě 48 balení 1,75 l láhví Coca-Cola. V druhém případě kamión veze 33 palet, na kterých je na každé 48 balení 2,25 l láhví Fanty. V třetím případě kamión veze 25 palet, na kterých je na každé 108 balení 0,5l láhví Bonaqua. Ve čtvrtém případě kamión veze 24 palet, na kterých je na každé 110 balení 330ml plechovek Sprite.
1 point
Jaká tvrzení jsou správná pro pojem cross-dock?
1 point
Jaké jsou vrcholy tzv. magického logistického trojúhelníku?
1 point
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy