Request edit access
Digitaliseerimise ja personalijuhtimise arenguprogramm
Võimaldamaks Lääne-Virumaa ettevõtetel hinnata ettevõtte digitaliseerituse ja personalijuhtimise olukorda ning määratleda olulisemad valdkondade arengusuunad viib SA Lääne-Viru Arenduskeskus koos partneritega läbi ettevõtte digitaliseerimise ja personalijuhtimise arenguprogrammi. Arenguprogrammi raames on ettevõttel võimalik läbi viia ettevõtte digitaliseerimise ja personalijuhtimise auditid. Auditite kaudu saab ettevõte ettekujutuse oma väljakutsetest tööstuse digitaliseerimise erinevates osades, digitaliseerimise üldisest tasemest, personalijuhtimise hetkeolukorrast ning soovitusi edaspidisiseks arendustegevuseks.

Arenguprogrammis on oodatud osalema ettevõtte juhti ja/või ettevõtte automatiseerimise/digitaliseerimise ning personaliga tegelevaid juhte/spetsialiste.

Arenguprogrammis osalemine on ettevõttele tasuta, kuid vajalik on registreerimine, mida saab teha alljärgnevalt.

Registreerunud ettevõtete esindajad on oodatud arenguprogrammi sh ettevõtte digitaliseerimise ja personalijuhtimise auditeid sissejuhatav koolitus-seminarile, mis toimub 25.09 kl 10, Aqva Hotels, Parkali 4, Rakvere. Avaseminari teemad: tööstus 4.0 olemus ja arengutrendid; tootmise automatiseerimine ja tööstusrobootika; digitaaltehnikate kasutamine tootmises: vajadus ja otstarbekus; ettevõtte digiauditi olemus ja selleks ettevalmistamine; näitlik digiauditi tulemuste tutvustus ja nende interpretatsioon; auditi ajakava tutvustus; küsimused ja diskussioonarutelu; personalijuhtimine kui protsess ja selle osad; erinevate osade ülevaatlik tutvustus; erinevate valdkondade esmane hinnang; näitliku raporti ja soovituste tutvustus; auditi ajakava tutvustus.

Seejärel on ettevõttel vastata internetipõhistele digatiliserimise ja/või personalijuhtimise auditite küsimustikele ja saada seejärel individuaalse(d) auditi(te) aruande(d).

Arenguprogrammi lõpuseminar toimub 14. novembril ka kl 10. Seminaril tehakse auditite üldistav kokkuvõte, analüüsitakse valdkondade enamlevinud kitsaskohti ja antakse üldised arengusoovitused. Huvilistele pakutakse individuaalkonsulatsioone.

Käesoleva registreerimisega kinnitan, et ettevõtte esindaja osaleb arenguprogrammi seminaridel ja korraldab registreerimisel märgitud auditite küsimustike täitmise.


Lisainfo:
Aarne Leisalu, Ph.D,, e-post Aarne@arenduskeskus.ee, tel 5044102
Ettevõte *
Your answer
Tegevusvaldkond *
Your answer
Ettevõte on huvitatud *
Required
Arenguprogrammis osaleja ees- ja perenimi *
Your answer
Amet *
Your answer
E-post *
Your answer
Kontakttelefon *
Your answer
Arenguprogrammis osaleja ees- ja perenimi
Your answer
Amet
Your answer
Osaleja e-post
Your answer
Osaleja kontakttelefon
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Arenduskeskus.ee. Report Abuse - Terms of Service