Request edit access
Zgłoszenie do Programu Mentor (ESN UEK) - semestr zimowy 2019/2020
Wakacje trwają w najlepsze i nikt z nas nie myśli jeszcze o powrocie na uczelnię, ale studenci z wielu zagranicznych uniwersytetów z niecierpliwością odliczają dni do rozpoczęcia swojej przygody w Krakowie. W związku z tym Stowarzyszenie ESN UEK poszukuje bohaterów do zadań specjalnych! Zostań Bohaterem. Zostań Mentorem. #SuperMentor

PROGRAM MENTOR powstał, aby pomóc Erasmusom zaaklimatyzować się w Polsce. Ma on na celu pomoc stypendystom w trakcie ich pierwszych dni w nowym miejscu, ale relacja polski student – zagraniczny podopieczny najczęściej trwa jeszcze długo po zakończeniu wymiany.

KIM JEST MENTOR?
To student UEK-u, który odbierze Erasmusa z dworca lub lotniska, pomoże kupić bilet okresowy, powie gdzie zjeść najlepszą zapiekankę, pomoże w dotarciu na kampus, pokaże Kościół Mariacki, a w razie potrzeby umówi wizytę u dentysty i pójdzie na imprezę.

KTO MOŻE ZOSTAĆ MENTOREM?
Jeżeli studiujesz na UEK-u, jesteś otwarty na nowe znajomości, masz trochę wolnego czasu, a przede wszystkim chcesz stać się częścią przygody życia jednego z Erasmusów, jest to rola właśnie dla Ciebie!

JAK APLIKOWAĆ?
Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym określamy preferencje co do kraju pochodzenia, płci i znajomości języków obcych, co pomoże w jak najlepszym dopasowaniu Mentora do zagranicznego podopiecznego.

DLACZEGO WARTO?
Nie wyjeżdżając z Polski, można zawrzeć przyjaźnie z ludźmi z całego świata, podszkolić znajomość języków obcych, poznać wyzwania jakie mają przed sobą studenci za granicą i spędzić czas w alternatywny sposób. Dodatkowym plusem jest możliwość zdobycia punktów do rekrutacji na programy zagraniczne, więc jeśli myślisz o wyjeździe na Erasmusa Program Mentor może Ci w tym pomóc.

Aplikacja jest otwarta do 23.09.2019


Masz pytania? Napisz na mentor.uek@esn.pl
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Link do profilu na Facebooku *
Kiedy tylko dopasujemy Erasmusa do Twoich preferencji, chcielibyśmy dodać Cię do grup na Facebooku dla Mentorów oraz dla Erasmusów, co ułatwi nam kontakt i współpracę.
Your answer
Rok studiów, Wydział, Kierunek *
Your answer
Czy brałeś/aś udział we wcześniejszych edycjach Programu Mentor? *
Czy jesteś członkiem organizacji studenckiej? Jeśli tak to jakiej? *
Your answer
Jakie znasz języki obce? *
Podaj wraz z poziomem znajomości A1-C2.
Your answer
Preferowany kraj pochodzenia studenta zagranicznego *
Można wybrać kilka, ale prosimy wpisywać w kolejności od najbardziej preferowanego lub wpisać "bez znaczenia".
Your answer
Preferowana płeć studenta zagranicznego *
Jeśli byłoby to konieczne, czy możesz pomóc osobie niepełnosprawnej? *
Preferencje *
To pytanie ma na celu pomóc nam określić, co jest dla ciebie najważniejsze. Zdarza się, że wśród naszych Erasmusów nie ma takiego, który idealnie odpowiadałby twoim preferencjom np. macie identyczne zainteresowania, ale jego region pochodzenia (czy język, którym mówi) jest całkowicie inny niż oczekiwałeś.
Czy chciał(a)byś zostać Mentorem więcej niż jednego Erasmusa? *
Please, write something about yourself. (Please, write your answer in English). *
Here is a place to write short essay about your life. :) E.g. what are you doing in your free time, what kind of music do you like or even what type of food are you a fan of! The more detailed your answer is the more suitable Mentee we can find.
Your answer
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać Mentorem? *
Jakie są Twoje supermoce, które przyczynią się do szybkiej aklimatyzacji Erasmusa w Polsce?
Your answer
Czego oczekujesz od swojego podopiecznego? *
Możesz tutaj określić zarówno cechy charakteru jak również aktywności, w których chciałbyś, abyście wspólnie brali udział.
Your answer
Określ swoją dyspozycyjność na przełomie września/października. *
Erasmusi będą w tym czasie szczególnie potrzebować pomocy m.in. w odebraniu z lotniska/dworca.
Your answer
Skąd dowiedziałeś/aś się o programie Mentor? *
Required
Dodatkowe uwagi
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o kolejnych edycjach programu Mentor w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst. jedn. Dz. U. 2016 r., poz. 1030) od Stowarzyszenia ESN UEK z siedzibą w Krakowie. *
Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie ESN UEK z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków, wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000776974, REGON: 38284414700000, NIP: 6762563443
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie ESN Polska. Report Abuse