Request edit access
Wystawcy - zgłoszenia na konwent AnimeCon Halloween 2018
Chciałbyś/chciałabyś wystawić swoje stoisko na konwencie AnimeCon Halloween? Ten formularz jest właśnie dla Ciebie. Na zgłoszenia czekamy do 6 październiika (do godziny 24:00).

Po zamknięciu zgłoszeń (lub wcześniej) każda osoba, która wypełniła formularz otrzyma mail z adresu wystawcy@animecon.pl, w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Kwota należna za stoisko jest ustalana indywidualnie z każdym wystawcą. Dokonujemy rozliczenia pieniężnego lub pieniężno-barterowego (w zależności od indywidualnych ustaleń). Nie mniej jednak kwota barteru nie może przekraczać 50% opłaty za stoisko.

Wszelkie dodatkowe pytania można zawrzeć w treści formularza lub przekazać prywatną wiadomością na facebookowy fanpage Animecon.


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
Dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez Grupa Nowe Media sp.z.o.o. z siedzibą w Przemyślu przy ulicy Rzecznej 11. Informacje zawarte w formularzu są wykorzystywane jedynie w procesie zgłaszania i realizacji stoiska na konwencie Animecon Halloween 2018.
W każdej chwili można wystąpić do Organizatora o wgląd oraz usunięcie danych z ewidencji Organizatora.
Dane przekazane w powyższym formularzu są przechowywane oraz przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.
W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres rodo@animecon.pl
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms