Request edit access
Music IN - warsztaty dla branży muzycznej podczas festiwalu Wschód Kultury - Inne Brzmienia 2018
W ramach festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia już po raz drugi odbędzie się dedykowany branży muzycznej specjalny cykl szkoleniowy pn. „Music IN”, który jest swoistym inkubatorem dla artystów, managerów, promotorów oraz producentów wydarzeń muzycznych i animatorów życia muzycznego.

*Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.

Imię i Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
Your answer
E-mail *
Your answer
Miasto *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Zawód *
Your answer
Obszar działania na rynku muzycznym *
Required
Krótki opis doświadczenia w obszarze muzyki *
Your answer
Które z warsztatów wybierasz? *
Required
Informacja o sposobie przetwarzania Państwa danych:
1. Niniejszym informujemy, że Warsztaty Kultury w Lublinie z siedzibą przy ul. Grodzkiej 5a, 20-112 w Lublinie są administratorem danych osobowych uczestników warsztatów zwanych dalej wydarzeniem kulturalnym.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia kulturalnego, w celach statystycznych oraz w celach archiwalnych (dowodowych) dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest prawnie uzasadnionym interesem Warsztatów Kultury (podstawa z art 6 ust 1 lit f RODO).
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przewidziany w przepisach prawa dotyczących przechowywania określonych dokumentów.
4. Warsztaty Kultury wyznaczyły Inspektora Ochrony Danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez email iodo@warsztatykultury.pl lub pisemnie na adres siedziby Warsztatów Kultury w Lublinie wskazany w pkt. 1.Proszę pamiętać że, przed realizacją Państwa praw będziemy musieli Państwa odpowiednio zidentyfikować.
5. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6. Warsztaty Kultury nie przekazują Państwa danych poza teren Polski / UE / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
7. Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
9. Podanie organizatorowi wydarzenia kulturalnego danych osobowych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania uniemożliwi przyjęcie zgłoszenia na wydarzenie artystyczne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms