Request edit access
Захист Вітчизни 3. Переломи.тести
Тема 3: Перша допомога при вивихах та переломах. Транспортна іммобілізація
Представтеся *
Your answer
1. Знайдіть правильну відповідь. Переломи поділяють на такі види:
2. Знайдіть правильну відповідь. При вивихах забороняється:
3. Знайдіть правильну відповідь. Іммобілізація – це:
4. Знайдіть правильну відповідь. Змоделювати шину – це означає :
5. Знайдіть правильну відповідь. Потерпілого в непри-томному стані транспортують:
6. Знайдіть правильну відповідь. Ті, хто переносить потерпілого на ношах, повинні йти:
7. Знайдіть правильну відповідь. Транспортна аутоіммобілізація потерпілого зі значними ушкодженнями кінцівок передбачає використання:
8. Знайдіть правильну відповідь. У положенні лежачи на спині з піднятими нижніми кінцівками і дещо приспущеною головою транспортують потерпілих, які:
9. Знайдіть правильну відповідь. При пошкодженнях стегна правильна іммобілізація досягається при вилученні руху:
10. Знайдіть правильну відповідь. У положенні лежачи на спині, з підкладеним під голову і шию ватно-марлевим бубликом, транспортують потерпілих, які:
11. В результаті наїзду автомобіля чоловік отримав важку травму. Скаржиться на біль в правій нозі, яка різко підсилюється при спробі руху. При огляді: праве стегно деформоване за типом «галіфе»: широке за об’ємом і вкорочене приблизно на 5 см. При спробі поворушитися визначається незвичайна рухливість в середній третині стегна. Яке ушкодження запідозрити у потерпілого? Перерахуйте заходи першої допомоги.
Your answer
12. В результаті наїзду автомобіля жінка отримала тяжку травму правої гомілки. Скаржиться на різкий біль, не може рухати ногою. При огляді: на правій гомілці – глибока рана, сильно кровить. Із рани виглядає кістка. Права гомілка вкорочена, визначається її груба деформація. Яке ушкодження можна запідозрити у потерпілої? Перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
13. Під час спуску з гори на лижах жінка впала. При цьому у неї виник різкий біль в плечовому суглобі та його деформація, кінцівка набула незвичного положення. Яке ушкодження можна запідозрити у потерпілої? Перерахуйте заходи першої медичної допомоги.
Your answer
14. Під час ремонту чоловік зірвався з даху будинку й упав на спину. При цьому він відчув сильний біль в поперековому відділі хребта. Вкажіть тактику першої медичної допомоги та транспортування такого потерпілого.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms