Request edit access
Cesta k dobré lesní školce 2018/19
Vyplněním tohoto formuláře se závazně přihlašujete na vzdělávací cyklus Cesta k dobré lesní školce nebo vybraný blok. Cesta k dobré lesní školce je vzdělávací cyklus pro celý tým. Program zahrnuje pedagogickou, provozní i personální oblast a účastníci za jednu školku se mohou v účasti na seminářích střídat, popřípadě se zúčastnit ve dvojicích za výrazně výhodnou cenu!
Přihlašuji se na cyklus nebo jednotlivé bloky *
Prosíme uveďte, máte-li zájem o celý cyklus nebo pouze vybrané bloky. V případě, že vybíráte blok(y), vyberte možnost "Jiné" a vybrané bloky vypište. Přihlášky jsou závazné. Mám zájem o:
Required
Plátce faktury *
Fakturační údaje uvedené na faktuře by měly odpovídat plátci faktury. Pokud účastnický poplatek hradí organizace, uveďte její název, IČO/DIČ a adresu. Pokud budete fakturu hradit sám/a, nebo jiná fyzická osoba, uveďte platnou adresu trvalého bydliště. IČO v tomto případě nevyplňujte.
Příjmení účastníka *
Your answer
Jméno účastníka *
Your answer
Název organizace
Your answer
IČO/DIČ
Your answer
Ulice, č.p. *
Your answer
PSČ a město *
Your answer
Druhá osoba, se kterou se budete na vzdělávacím cyklu střídat (Příjmení, Jméno)
Your answer
Další osoba, se kterou se budete na vzdělávacím cyklu střídat (Příjmení, Jméno)
Your answer
Status v ALMŠ *
Email *
Na tento email Vám budou zasílány veškeré podklady a informace ohledně akce, na kterou jste se přihlásil/a.
Your answer
Storno podmínky *
Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete přednášky zúčastnit, prosíme o odhlášení do 5. 9. 2018 na e-mail martina.dvorakova@lesnims.cz. Zrušíte-li svou účast na přednášce později, případně se vůbec nezúčastníte, bude Vám v plné výši účtován účastnický poplatek. Pokud se z jakéhokoliv důvodu náhle nemůžete kurzu zúčastnit, a tuto skutečnost nám předem oznámíte, můžete za sebe poslat náhradníka. V případě zrušení akce pořadatelem se vracejí uhrazené částky v plné výši.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service