Request edit access
Breakfast talks about sport
Корпоративні забіги - це не лише прекрасний спосіб відволіктись від трудових буднів, а й згуртувати колектив у команду, що націлена на спортивний результат. Саме тому HR-спеціалісти провідних компаній в Україні пропонують співробітникам брати участь у бігових змаганнях. Що отримує компанія від такого досвіду? Як підготуватись заздалегідь? З якими нюансами можна зіткнутися вперше? Про це розкажуть ТОП- менеджмент компаній, у яких спорт став невід’ємною частиною корпоративної культури, які вже не перший рік беруть участь у бігових корпоративних стартах. Вони поділяться своїми історіями, лайфхаками та факапами.

6 березня о 10:00 у хабі ПроHR rabota.ua (м. Київ, вул. Костянтинівська, 15) відбудеться перша в цьому сезоні зустріч HR-спеціалістів та менеджерів з внутрішньої комунікації під назвою Breakfast talks about sports.

Breakfast talks about sport - формат зустрічей, що став традицією для HR-ком’юніті не лише Києва, а й Дніпра, Одеси, Львова та Запоріжжя. Мета цього заходу - розвивати бігову корпоративну культуру серед українських компаній. Під час зустрічей спікери поділяться практичними кейсами впровадження, розвитку та популяризації спорту на прикладі своїх компаній.

Інформація про спікерів:

- Денис Мацуєв - Керуючий директор, торгові операції з акціями, Dragon Capital;
- Віталій Бульда - Генеральний директор «Роберт Бош Україна».
- Павлов Костянтин - Директор з маркетингу та продукту в rabota.ua.


Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Назва компанії *
Your answer
Посада *
Your answer
Електрона адреса *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RunUkraine. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms