Request edit access
„Wielka Tajemnica Wiary…” – Rekolekcje wielkopostne 2020
Wielki Post jest czasem nawrócenia i spojrzenia na swoją służbę w kontekście wierności Bogu i Jego przykazaniom. Rekolekcje są dobrą okazją do wejścia z powrotem na drogę gorliwości i ewangelizacyjnego zapału. Chcemy otwierać się na Ducha Świętego i Jego działanie, aby dokonać refleksji nad sakramentem Eucharystii. Uczestnicy rekolekcji będą mieli okazję zobaczyć przedpremierowo przedstawienie „Stella Maris” w wykonaniu teatru Cordis z Jastrzębia – Zdroju.

Zapraszamy na Wielkopostne Rekolekcje kandydatów i animatorów ministrantów archidiecezji katowickiej, które odbędą się w dniach 28 – 29 lutego i 1 marca 2020 r. (piątek – niedziela) w domu pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Boguckiej (ul. Markiefki 89, 40-211, Katowice Bogucice).

Uczestnicy zgłaszają się poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie Duszpasterstwa Ministrantów www.dmak.info do wyczerpania miejsc. Odpłatność za rekolekcje wynosi 110 zł. (noclegi i wyżywienie). Proponowane jest by część opłaty została pokryta z „kasy ministranckiej”. Należy zabrać ze sobą śpiwór.

Serdecznie zapraszamy!
Email address *
Imię i nazwisko
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce zamieszkania
Your answer
Parafia
Your answer
Lata służby przy ołtarzu
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Imię i nazwisko Ks Opiekuna
Your answer
Czy grasz na jakimś instrumencie? Jeśli tak to na jakim?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy