Request edit access
II Forum Pracowników Socjalnych
Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskim Forum Pracowników Socjalnych - Inny. Bliski. Potrzebny., które odbędzie się w dniach 25-26 listopada br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z programem Forum dostępnym na stronach internetowych organizatorów. Prosimy uważnie wypełnić wszystkie pola formularza.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoba zgłaszająca się może uczestniczyć we wszystkich lub jedynie w wybranych przez siebie wydarzeniach Forum.

W dniu 26 listopada (poniedziałek) odbędą się m.in. warsztaty dotyczące pracy socjalnej z wybranymi grupami mniejszościowymi oraz jeden warsztat dotyczący skutecznej samoorganizacji pracowniczej. Każdy uczestnik może zadeklarować udział w jednym z 6 warsztatów. Liczba miejsc w grupach warsztatowych jest ograniczona. O udziale w poszczególnych warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsc w grupie organizatorzy zagwarantują udział w innym warsztacie. Informacja o podziale grup warsztatowych zostanie przekazana w trakcie rejestracji uczestników w Gdańsku.

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z deklaracją przyjazdu do Gdańska i stanowi potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu. Organizatorzy nie potwierdzają dodatkowo zakwalifikowania do udziału w Forum. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które wypełniły formularz już po zamknięciu listy uczestników zostaną poinformowane drogą mailową o braku zakwalifikowania.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o poinformowanie organizatorów drogą mailową, co umożliwi udział osoby z listy rezerwowej.

Adres mailowy do organizatorów: kontakt@federacja-socjalnych.pl

Informujemy również, że podane dane związane są wyłącznie z procesem kwalifikowania i udziałem w Forum i zostaną przez nas trwale usunięte bezpośrednio po zakończeniu wydarzenia.

Do zobaczenia w Gdańsku !!!

Email address *
Nazwisko i imię (w tej kolejności) *
Your answer
Aktualnie wykonywany zawód? *
Your answer
W którym z warsztatów weźmiesz udział? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service