Request edit access
REJESTRACJA AQ KONF 2018
Rejestracja na konferencję Alpha Omega Konf 2018. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól. Wypełniając formularz rejestracji zobowiązujesz się do udziału w wydarzeniu dnia 28-29.09.2018. W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji prosimy o natychmiastową wiadomość na adres mail konfalfomega@gmail.com . Dziękujemy.
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
W jakie dni zamierzasz być? *
Required
Nocleg *
Czy byłaś/eś już u nas na konferencji ? *
Jaką pizzę preferujesz ? *
Your answer
Czy to będzie dla Ciebie dobry czas ? *
RODO
POLITYKA PRYWATNOŚCI RODO.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych osób fizycznych, informuję, że dane osobowe przetwarzane na niniejszej stronie internetowej są prawnie chronione:

1. Administratorem danych jest pastor zboru „Jeruzalem” Kościoła Zielonoświątkowego z siedzibą w Kamiennej Górze 58-400, ul Wałbrzyska 15 .
2. Dane przetwarzane są w celu informowania o działalności związanej z wydarzeniami w ramach działalności statutowej zgodnej z Prawem Wewnętrznym Kościoła Zielonoświątkowego w RP oraz Regulaminem Ochrony Danych Osobowych obowiązujących w Kościele Zielonoświątkowym z siedzibą w Warszawie ul. Sienna 68/70.
3. W ramach obowiązującego Regulaminu przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.
4. Masz prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora.
5. Masz prawo do wniesienia skargi do Komisji Ochrony Danych Osobowych której Przewodniczący pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych.
6. Wskazane dane nie są profilowane, nie są przekazywane innym podmiotom lub administratorom bez zgody osoby której dotyczą.
7. Zgromadzone dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanego celu lub przez okres jednego roku, licząc od początku roku następującego po dacie wyrażenia zgody(w zależności od tego, który z tych okresów jest dłuższy).
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service