Request edit access
Великодній сніданок 24.04.2022
Український дім у Варшаві / Фонд "Наш вибір" запрошує на Великодній сніданок, який відбудеться 24 квітня в годинах 12.00 - 15.00 в Новому театрі, вул. Мадалінського 10/16.
За спільним столом разом відсвяткуємо Воскресіння Христове.
Діти будуть мати змогу взяти участь у великодніх гаївках!

Запрошуємо!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я і прізвище *
Кількість та вік дітей з якими плануєте прийти на великодній сніданок *
Електронна пошта *
Номер телефону
Дата приїзду до Польщі *
MM
/
DD
/
YYYY
Адміністратором персональних даних, наданих у реєстраційній формі, є Фонд «Наш вибір» (вул. Заменгофа 1, 00-153 Варшава)
Адміністратором персональних даних, наданих у реєстраційній формі, є Фонд «Наш вибір» (вул. Заменгофа 1, 00-153 Варшава). Ваші персональні дані будуть оброблятися для того, щоб надати вам можливість взяти участь у великодніх гаївках, а також щоб підтримувати зв’язок з вами та для архівування. Якщо ви дасте додаткову згоду – поставивши галочки у відповідних місцях у формі нижче – ваші персональні дані будуть оброблені для того, щоб запрошувати вас на наші заходи, інформувати про діяльність Фонду та про можливість підтримки нашої діяльності.
Надання даних є добровільним, але необхідним для вашої участі у великодньому сніданку, а також для отримання інформації про діяльність Фонду та про можливість його підтримки.
Ваші персональні дані будуть оброблятися на підставі вашої згоди (участь у заході) та в законних інтересах Фонду, що полягає в обов’язку документувати виконання статутної діяльності, інформувати про проведені заходи та апелювати з проханням громадських пожертвувань. Ваші персональні дані будуть надані органам державного контролю та контролю грантодавця. Ваші персональні дані будуть зберігатися до тих пір, поки ви не анулюєте свою згоду на обробку даних або не заперечите проти їх обробки з причин, пов’язаних з вашою конкретною ситуацією.
Ваші персональні дані не будуть передані іншим сторонам. Ви маєте право вимагати доступу до ваших персональних даних, виправлення, видалення, обмеження обробки та передачі даних. Ви можете в будь-який час відкликати свою згоду на обробку ваших персональних даних. Відкликання згоди не вплине на законність обробки ваших даних на основі згоди до її відкликання. Ви маєте право подати скаргу до компетентного контролюючого органу.
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, вказаних в реєстраційній формі, Фонду "Наш вибір" (вул. Заменгофа 1, 00-153 Варшава) для участі у великодньому сніданку *
Я даю згоду на те, щоб моє зображення було зафіксовано на фотографіях, зроблених під час великоднього сніданку, організованого Фондом «Наш вибір» (вул. Заменгофа 1, 00-157 Варшава), з метою звітності. *
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних: ім’я, прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону Фонду «Наш вибір» (вул. Заменгофа 1, 00-157 Варшава) для отримання інформації про діяльність Фонду, включаючи інформацію про події організований Фондом.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Ukraiński Dom. Report Abuse