Request edit access
Опитування експортерів
Шановні експортери!

Для врахування потреб та зацікавленості українського бізнесу в плануванні роботи на 2020 рік, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить масштабне опитування серед експортерів, галузевих та бізнес асоціацій щодо участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах країн -ринків у фокусі відповідно до Експортної стратегії України.

Ми підготували коротке електронне опитування стосовно зацікавленості українських експортерів бути представленими на Національному стенді України у рамках відомих міжнародних виставок та ярмарків.

Просимо залишити свій голос до12 липня 2019 року.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до Олександри ШТОНДИ | начальник відділу взаємодії та комунікацій з експортерами департаменту розвитку експорту | oshtonda@me.gov.ua, +380 (44) 596 67 95.

Ваше Прізвище та ім'я *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Ваша посада
Your answer
Назва підприємства *
Your answer
Галузь діяльності * *
Вкажіть регіон, де Ваше підприємство веде основну діяльність *
Загальна кількість співробітників у Вашому підприємстві *
Сайт підприємства або сторінка у соціальних мережах *
Your answer
Основні продукти та послуги підприємства *
Your answer
Скільки відсотків займає експорт від загального об’єму продажів підприємства на даний час? *
Оберіть пріоритетні 10 країн з ринків у фокусі які б Ви хотіли відвідати як учасник виставково-ярмаркового заходу від України.
Оберіть із переліку три пріоритетні міжнародні виставково-ярмаркові заходи в яких Ваше підприємство хотіло б представити свою продукцію/послуги у 2020 році? *
Required
Чи є потреба, на Вашу думку, брати участь Україні, у обраних Вами виставках та ярмарках, щорічно із представленням Національного стенду України? *
Які товари чи послуги Ви хотіли б представити на обраних Вами виставках та ярмарках? Будь ласка, вкажіть галузь та назву товару чи послуги.
Your answer
Які результати Ви очікуєте від участі в обраних Вами виставках та ярмарках? Оберіть із переліку три пріоритетні для Вас варіанти. *
Required
Чи готові Ви покрити витрати, пов'язані з участю Вашого підприємства у обраних Вами виставках та ярмарках? *
Якої допомоги та підтримки Ви очікуєте від організаторів участі України в обраних Вами виставках та ярмарках? Оберіть із переліку три пріоритетні для Вас варіанти. *
Required
Дякуємо Вам за активну участь в опитуванні!
Результати опитування будуть проаналізовані фахівцями Департаменту розвитку експорту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та стануть основою для формування пропозицій до заходів у налагодженні експортного потенціалу українських підприємств у 2020 році.

*Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зобов’язується не поширювати, не продавати та не передавати будь-яким іншим чином третім особам зібрані в рамках діяльності органу персональні дані.

Мінекономрозвитку має право розкривати та передавати третім особам персональні дані лише за умови, що є достатні підстави вважати, що розкриття такої інформації необхідне для дотримання чинного законодавства України, вимог юридичного процесу або законного запиту державних органів.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service