Request edit access
Анкета на участь у громадянській платформі «За збереження історичної та культурної спадщини Херсона»
Фонд громади Херсона «Захист» ініціює створення громадянської платформи «За збереження історичної та культурної спадщини Херсона».

Маєш знання, бажання, натхнення захистити історичні та культурні пам’ятки рідного міста, або ВЖЕ цим займаєшся? Тоді тобі – з нами!

Платформа об’єднає фахівців (істориків, архітекторів, науковців, юристів…) діячів культури, представників громадських організацій  задля напрацювання не просто алгоритмів збереження перлин історії та культури Херсона, але для розробки відповідних регуляторних актів міської та обласної влади , які ми разом пролобіюємо!

Досить розмов та фейсбучного невдоволення! Переходимо до діла!Хочеш долучитися? Заповни анкету, й ми повідомимо тебе, коли й де зустрічаємося.

Головне – ти маєш розуміти, що будеш брати участь у вирішенні однієї з конкретних задач, а не просто приходити на посиденьки!

Ініціатива  не є грантовим проєктом, політичною або передвиборчою активністюТож ніякого піар-політичного та передвиборчого забарвлення ми не допустимо!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я та по батькові *
Займана посада *
Кваліфікація/спеціалізація *
Бачення Вашої участі у вирішенні проблеми *
E-mail: *
Телефон: *
Згода на обробку персональних даних, відповідно до п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду та дозвіл БО "Фонд громади міста Херсон "Захист" на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy