Request edit access
KARİYER DANIŞMANLIK FORMU
Kariyerinizin hangi evresinde olursanız olun, her kariyer evresinin kendine özel dinamikleri, iş piyasasının beklentileri ve kariyer stratejinizin temelini oluşturabileceğiniz temel yapı taşları vardır. İçinde bulunduğunuz kariyer evresine yönelik strateji belirlenir.

Kariyer Stratejinizi ortaya çıkartmak için, aslında çok değerli bir hazırlık çalışması yapılır. Bu hazırlık çalışması kapsamında size ait bilgi, deneyim, başarı, kazanımlarınız, özel bir süreç içerisinde harmanlanarak, sizin yapmak istediğiniz iş ve hedeflediğiniz pozisyon ile ne ölçüde uyum içerisinde olduğunuzu görebiliriz.

Sizin beklentileriniz ile iş piyasasının arasında beklentiler dahilinde bir fark oluşursa o zaman oluşan boşluğun nasıl kapatılabileceğine ilişkin yaklaşımlar devreye girer ve iş piyasasına yönelik et etkin konumlanmanız sağlanır.

İş piyasasına yönelik en etkin konumlanmanız, bir değişim, geçiş veya şirket içi yükselme sürecinde iş yapmaktan elde edilecek manevi hazzı ve aynı zamanda gelir artışının gerçekleştirilmesi için yapılır. Diğer bir yaklaşımla, kariyer danışmanlığı, danışanın yaşam kalitesi ve standartlarını yükseltmek amacı ile gerçekleştirilir.

Bu yaklaşım bugün Türkiye'nin iş piyasasında veya Uluslar arası iş fırsatları için ne aşamada olduğunuzu anlamanız, öğrenmeniz ve buna yönelik yapılanmanız için bir yaklaşımdır.

Aşağıda Kariyer Danışmanlığı kapsamında 10 farklı profesyonel destek hizmetini paylaştım. Destek ihtiyacınızı lütfen seçin ve neden profesyonel destek ihtiyacınız olduğunu belirtin.

Kariyer Danışmanlığı, danışan ile profesyonel bir ön görüşme ile başlar. Ön görüşme kısa ve telefonda danışanın ne yapmak istediği, ne elde etmek istediğini anlamaya yöneliktir. Bu anlaşıldıktan sonra danışanın sahip olduğu avantaj ve dezavantajları beklentisi doğrultusunda görmek için danışan belli bir takım egzersizleri yapması istenerek karşılıklı danışmanlık seansına davet edilir. Bu bir seanslık görüşmede hedeflenen seviyeye ulaşmak için izlenecek yol ve bunun ne tür bir çalışma programı ile destekleneceği ortaya çıkartılmış olunur.

Telefonda gerçekleşen ön görüşme ücretsizdir. Fakat egzersizler ile detayların analiz edileceği görüşme ve o görüşmenin sonucuna yönelik ortaya çıkacak çalışma yaklaşımı ve çalışma seansları ücretlidir.
Kariyer Koçunuz ve Danışmanınızdan İlk Tavsiye :) Panik YOK! Güvenilir Ellerdesiniz.
KARİYER DANIŞMANLIK DESTEĞİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN
Bu form doldurulduğunda danışan adayı ile telefon üzerinden bir kariyer danışmanlık ön görüşmesi gerçekleştirilecektir.
LÜTFEN ADINIZI VE SOYADINIZI PAYLAŞIN *
Your answer
LÜTFEN E-POSTA ADRESİNİZİ PAYLAŞIN *
Your answer
LÜTFEN LİNKEDİN PROFİLİNİZİN ADRESİNİ PAYLAŞIN *
Your answer
LÜTFEN SİZE ULAŞABİLECEĞİM TELEFON NUMARANIZI PAYLAŞIN *
Your answer
LÜTFEN HANGİ KONUDA KARİYER DANIŞMANLIĞINA İHTİYACINIZ OLDUĞUNU BELİRTİN *
LÜTFEN NEDEN SEÇTİĞİNİZ ALANA İLİŞKİN NEDEN PROFESYONEL DESTEK İHTİYACINIZ OLDUĞUNU BELİRTİN *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy