Request edit access
«Скільки коштує громадянам монополія на послуги в аеропортах України?»

Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів продовжує серію заходів щодо формування регуляторної політики та налагодження коректного діалогу бізнесу і влади. Минулого разу темою дискусії були «Транспортні стратегії». 26 січня Асоціація спільно з Авіаційним комітетом при Торгово-промисловій палаті запрошує Вас до обговорення проблеми подолання монополії для забезпечення високої якості та зниження цін на послуги у аеропортах України.

Наземні послуги (хендлінг) – це послуги обслуговування літака у аеропорту, що надаються відповідними компаніями для забезпечення підготовки, прийняття та відправки рейсу, це і заправка водою, очищення туалетів, завантаження багажу тощо. Тарифи на дані послуги напряму впливають на кінцеву вартість квитків (15 % вартості квитка – оплата даних послуг).

Компанії, що надають подібні послуги можуть належати аеропорту, що не найкращим чином впливає на вартість та якість послуг. У Європі, де правила гри регулюються відповідно до Директиви ЄС 96/97, наданням наземних послуг займаються приватні компанії, обрані за конкурсом.
В Україні відсутні жодні нормативні документи, що спричиняє монополію та дискримінацію приватних компаній, в результаті чого ми отримуємо далеко не найкращий сервіс та високу вартість квитків. На даний момент Державна авіаційна служба України розробила проект документу, проте він має суто декларативний характер.
Саме тому Авіаційний комітет пропонує власний варіант документу, розроблений експертами сфери відповідно до принципів, перевірених європейським досвідом.

Учасники прес-конференції:
• Олег Бондар - юрист, юридичне бюро «ECOVIS Бондар та Бондар».
http://www.liga.net/opinion/282562_mezhdu-nebom-i-zemley.htm
http://biz.nv.ua/experts/bondar/chto-takoe-anbandling-aeroportov-337910.html
• Володимир Наумов – голова ради Всеукраїнського центру реформ транспортної інфраструктури.
• Микола Щербина – Українська Авіатранспортна Асоціація.


Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms