Request edit access
Copy of WDJH PTO Volunteer Form POLISH
Szanowni Rodzice i Opiekunowie dzieci z WDJH!

Nasza Organizacja Rodziców i Nauczycieli w JH (PTO) pragnie zaprosić Państwa do współpracy, niezależnie od tego, czy będzie to wolontariat podczas naszych imprez, udział w spotkaniach czy wsparcie udzielane z domu. Chcielibyśmy poznać Państwa talenty, dzięki którym JH PTO zapewni wsparcie Państwa dziecku. Stanowią już Państwo część naszej społeczności JH PTO, ponieważ Państwa dziecko jest należy do Panther. Wszyscy członkowie społeczności muszą wspólnie wspierać nasze dzieci, aby pomóc im stać się cennymi członkami naszej szkoły, środowiska i społeczeństwa i w związku z tym zapraszamy do dołączenia do nas. Dziękujemy za poświęcony czas!

Proszę wypełnić ten formularz, aby poinformować nas o swoich zainteresowaniach i możliwościach wspierania nas w tym roku szkolnym.

Dziękujemy!
Zarząd WDJH PTO

Imię i nazwisko *
Your answer
Imię i nazwisko ucznia: *
Your answer
W której klasie jest dziecko? *
Numer kontaktowy *
Your answer
Jakiego rodzaju wolontariatem był(a)by Pan(i) zainteresowany, aby wesprzeć swoje dziecko i społeczność szkolną razem z JH PTO? *
Dziękujemy za wypełnienie formularza i zaangażowanie w naszą społeczność szkolną z JH PTO. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci uzyskania dalszych informacji należy skontaktować się z PTO lub sekretariatem szkolnym.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service