Request edit access
Synapse Knowledge 2022 - workshops Golden Hive

Ahoj,


Moc nás těší Tvůj zájem o workshop. Kapacita je již naplněna, ale pokud máš zájem být na seznamu jako náhradník a kontaktován pro případ, že by někdo z přihlášených nemohl dorazit, napiš na bara.hrebikova@meetfactory.cz.

Synapse Knowledge bude pokračovat dvoudenní konferencí 15-16 září a určitě Tě na ní rádi uvidíme.


Za pordukční tým Synapse Knowledge 2021,


Bára

 
Součástí letošního ročníku Synapse Knowledge 2021 je čtyřdenní workshop v nahrávacím studiu Golden Hive. Účastníci mají možnost být přímým svědkem i spolutvůrcem celého kreativního procesu tvorby nahrávky nově zformované kapely Poslední Kovboj, čerstvého projektu Lukáše Vydry (Dukla). Budou mít možnost vidět přímo pod ruce jak umělcům, tak producentovi a sledovat vývoj od preprodukce, technickou přípravu, nastavení nahrávání, produkce, postprodukce, po mixing a mastering. Kurz povede majitel nahrávacího studia, Michal Amák Šťastný.

Datum: 19.-22. července (nahrávací den je vždy v čase 9:00 - 18:00)
Kapela: Poslední kovboj
Kapacita: 5 míst - v případě vyššího zájmu bude určující motivační dopis
Cena: 2000 - cena zároveň garantuje vstup na konferenci Synapse Knowledge 2021 15.-16.9.2021 a přístup k online obsahu celé Synapse Knowledge 2021.
Jazyk kurzu: česky

Celý kurz bude probíhat v souladu s aktuálními protiepidemiologickými opatřeními z nařízení vlády a podmínkou pro účast kurzu je negativní antigenní či PCR test ne starší 48 hodin.


Uzávěrka registrace na workshop je 9.7.2021.

/////

Part of this year's conference edition, Synapse Knowledge 2021, is a four-day workshop at the Golden Hive recording studio. Participants will have the opportunity to witness and take an active part in the entire working process and the creation of a recording of the newly established band Poslední Kovboj - a recent project by Lukáš Vydra (Dukla). They will be able to see the work of both artists and producers from a close-up - pre-production, technical set-up, recording set-up, production, postproduction, mixing and mastering. The workshop will be conducted by the owner of the recording studio, Michal Amak Stastny.

Date: 19.-22. July (recording day is always between 9:00 - 18:00)
Band: The Last Cowboy
Capacity: 5 seats (in case of
Price: 2000 - the price includes also the entrance to the conference on 15-16 September 2021 and access to the online content of the entire Synapse Knowledge 2021.
Language: Czech

The course is conducted in compliance with current anti-epidemic measures and the participants must provide negative antigen/PCR test not older than 48 hours.

Registration deadline to the workshop is July 9, 2021.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Bez názvu
Jméno a příjmení / Name & Surname *
Název vašeho uměleckého projektu, pokud máte / Name of your project, if you have one *
Link na vaší tvorbu / praxi / label, atd. / URL -if you have one *
Telefon / Phone *
Mail / E-mail address *
Vaše motivace pro účast na kurzu (přibližte důvody Vašeho zájmu - 5-7 vět)/ Why did you decide to participate (5-7 sentences explaining yur motivation)? *
Tři vaše hudební vzory / Name three of your music idols
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MeetFactory, o. p. s.. Report Abuse