Request edit access
Передзамовлення путівки в табір
«Бушкрафт - Майстерня виживання.» 18.07-26.07. Дітям 9-14 років.
Цей табір буде крутим тест драйвом для характеру кожного учасника. Специфіка даного табору буде вперше проводитись в Україні. Ціль - формування навичок виживання у природних умовах та вміння долати виклики природи у яких може опинитися кожен з нас. Програма передбачає близько двадцяти різних фішок, інтерактиви по тематиці літа EQ, багато завдань та квестів у лісі. А головне - обмеження на користування мобільними телефонами (лише одна година у вечірній спеціально відведений для цього час)

Легенда - Поміж двох світів. 30.07 - 7.08. Дітям 11-16 років.
Це початок твоєї історії - твоєї легенди! Іншими словами цей заїзд поєднання усього найкращого з концепції Maxi & English. Ми очікуємо дітей з Єгипту, інтернів з США, цей табір буде гучним святкуванням ювілею Карабін! Близько двадцяти фішок та цікавинок програми, нова команда координаторі та концепція усієї програми змусить усіх учасників цього заїзду відчути особливу атмосферу!

Вікенд «Батько та діти» 8.08 - 10.08 Серпня.
Особливий час, коли тати приїдуть зі своїми дітьми, аби провести особливий час разом. Всього три дні для вдосконалення того що є, або відновлення того, що втрачено. Мова про стосунки тата і його сина чи доньки. Мужність – це найголовніша ознака справжнього чоловіка. Батьківство - це те що передає турботу, вчить передавати та сприймати любов, розуміти життя та бути щасливим. Ми хочемо допомогти татам зрозуміти їх головну роль, надати їм практичні інструменти для того щоб вони могли стати якісними тренерами та навчити своїх дітей життю, виховати із них успішних дорослих, які будуть здатні впоратися з будь-якими викликами.

ПІБ (дитини) *
Your answer
Номер мобілього *
Your answer
Оберіть заїзд *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service