Request edit access
Ankieta dla dorosłych "Spotkanie na żądanie - odsłona druga"
Szanowni Państwo,
w związku z realizacją projektu "Spotkanie na żądanie - odsłona druga" Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu przeprowadza ankietę, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań i potrzeb w zakresie spotkań autorskich.

Spośród uzyskanych odpowiedzi sporządzimy ranking najpopularniejszych autorów. W pierwszej kolejności zaprosimy tych, którzy zdobędą największą liczbę głosów w danej kategorii. W momencie, gdy nie uda nam się zorganizować spotkania ze zwycięzcą danego gatunku literackiego - z przyczyn od nas niezależnych - zaprosimy kolejną osobę z listy. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę nie będą brani autorzy, z którymi zorganizowaliśmy spotkania w 2019 roku.

Badania prowadzone są anonimowo i zostaną wykorzystane do przygotowania oferty kulturalnej Biblioteki zarówno w ramach realizowanego projektu, jak również w kolejnych latach.

Dziękujemy za poświęcony czas.
Zespół Biblioteki Miejskiej
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Płeć:
Clear selection
Wiek:
Clear selection
1) Czy korzystasz z oferty Biblioteki Miejskiej?
Clear selection
2) W spotkaniu z jakim polskim autorem z poniższych kategorii chciał(a)byś wziąć udział? Wymień 1 autora w każdej kategorii.
a) kryminał / sensacja
b) powieść obyczajowa
c) reportaż / literatura faktu
3) O której godzinie powinno odbyć się spotkanie?
Clear selection
4) Czy podczas spotkania chciał(a)byś mieć możliwość zakupu książek autora?
Clear selection
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o projekcie podaj swój e-mail.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu, ul. Legionów 28, bibl@grudziadz.pl.  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: bibl.iod@grudziadz.pl. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji o projekcie. Dane będą przetwarzane  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Pani/Pana dane będą przetwarzane w zakresie: adres e-mail, do czasu zakończenia projektu lub cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do krajów trzecich. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do PUODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy