Request edit access
Он-лайн тренінг для громадських організацій з Донеччини та Луганщини «Ведення  перемовин та прийняття рішень»
Друзі! Програма ООН із відновлення та розбудови миру продовжує роботу у одному із напрямів, який покликаний посилити інституційний та організаційний розвиток громадянського суспільства і його вплив на розвиток громад на сході України.
Перший тренінг серії проходитиме 21 - 23 серпня 2020 року на платформі ZOOM. В день відбуватиметься два 2-годинних тренінгових онлайн-блоки, 2 години – вечірні онлайн-зустрічі (1 година – з експертом/експерткою; 1 година – вечірня сесія з тренерами після завершення тренінгу для обговорення в неформальній обстановці тематичних питань, що збираються на «дошці питань» під час тренінгу), а також блок домашнього завдання, який учасники готують самостійно та викладають на гугл-диск, а тренери перевіряють, коментують та на наступний день розглядають під час онлайн-блоку.

Мета тренінгу: надати учасникам знання про механізм перемовин та напрацювати практичні навички їх проведення.
Очікуваний результат: учасники дізнаються як правильно проводити перемовини та здобудуть практичні навички проведення перемовин у різних ситуаціях і зможуть застосовувати ці навички в своїй повсякденній роботі.
Отримані матеріали: учасники отримають розсилкою електронні роздаткові матеріали (до 15 сторінок в форматі PDF)

Тренери: Нечипорук Андрій, Фендик Андрій,

Захід організовано Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

З усіх питань, ви можете звернутись до Жанни Чмут, спеціалістки з розвитку громадянського суспільства Програми ООН із відновлення і розбудови миру - zhanna.chmut@undp.org або +380674101967Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше прізвище і ім'я *
З якої ви громади (назва населеного пункту, назва району, області) *
Яку громадську організацію ви представляєте? *
Ваш контактний номер телефону? *
Ваша контактна електронна адреса *
Заповнюючи та надсилаючи цю анкету, я погоджуюся на використання моїх контактних даних - номеру телефону, електронної адреси, П.І.Б., для програмної діяльності ПРООН *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy