Request edit access
Twój Trener Marketingu
Witam Cię ponownie...

W trosce o dopasowanie kampanii marketingowej do Twojej branży i firmy, proszę o wypełnienie poniższego Formularza. Po jej wypełnieniu trafi do Ciebie Indywidualny Audyt Marketingowy Twojej firmy.

Niebawem skontaktuje się z Tobą i pokaże KROK PO KROKU, jak można zmienić i zoptymalizować Twój biznes, aby sprzedawać więcej...
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaką firmę prowadzisz ?
Możesz wybrać jedną lub więcej opcji
Czym się dokładniej zajmujesz ? *
Co produkujesz, jakie usługi świadczysz?
Na jakim rynku chcesz działasz ?
Czy jest to rynek: lokalny, wojewódzki, ogólnopolski
Podaj adres strony internetowej
Jeśli nie posiadasz strony firmowej pozostaw to pole puste
Podaj linki stron w mediach społecznościowych
Wprowadź linki do Fanpage, Instagrama i/lub kanał YouTube. Jeśli nie posiadasz kont w mediach społecznościowych pozostaw to pole puste
Co jest Twoim produktem/usługą "numer jeden"
Co jest Twoim produktem/usługą "numer dwa, trzy i cztery"
Co wyróżnia Twoje produkty/usługi ?
Jeżeli wyróżnia się niską ceną, napisz co sprawia, że cena jest niższa od konkurencji. Możliwe, że Twój produkt jest innowacją w województwie, czy kraju. A może są jakieś dodatkowe korzyści np zdrowotne. A może oferujesz bezpłatny montaż czy transport. Napisz czym, starasz się wyróżniać na rynku.
Jeżeli masz problem z odpowiedzią, napisz NIE WIEM i poczekaj na moją podpowiedź.
Jan Kowalski kupuje Twój produkt / usługę. Co otrzymuje w zamian ?
Postaw się w roli klienta, jakie korzyści i jakie problemy rozwiązuje zakup Twojego produktu i usługi ? Napisz o tym.
Jeżeli masz problem z odpowiedzią, napisz NIE WIEM i poczekaj na moją podpowiedź.
Wymień proszę jedną rzecz, którą chcesz, abym pomógł Ci poprawić w biznesie, jako pierwszą...
Inaczej, co chciałbyś zmienić i osiągnąć w biznesie w perspektywie od 6 do 12 miesięcy
Czy jesteś w stanie spisać od kilkunastu do kilkudziesięciu pytań i odpowiedzi, które zadają Twoi klienci ?
Clear selection
Jaki czas dajesz sobie i nam na osiągnięcie założonego celu ? *
Jestem realistą, dlatego znów realnie określ przedział czasu, w którym wytrwała praca pozwoli Nam osiągnąć Twój biznesowy cel
Dlaczego dziś nie osiągnąłeś/aś biznesowego celu ?
Jak sądzisz czemu nie osiągnąłeś jeszcze swojego celu sprzedaż w internecie ? (możesz wybrać kilka powodów)
Na jakie wsparcie liczysz ?
Dodatkowe wymagania
Napisz o swoich dodatkowych oczekiwaniach względem Naszej współpracy. Czy masz jakiś pogląd na schemat Naszej współpracy ?
Twoje imię *
Podaj swoje imię
Dane kontaktowe do Ciebie *
Podaj numer telefonu lub e-mail i napisz, kiedy mógłbym do Ciebie zadzwonić, abym mógł Ci jak najszybciej i najefektywniej pomóc
Specjalny Kod
Czasami w swoich nagraniach i konferencjach online podaje specjalne kody. Jeśli wypełniasz tą Ankietę pod wpływem takiej konferencji to wpisz je proszę poniżej. Jeżeli nie znasz kodu, nic się nie dzieje i tak postaram Ci się pomóc.
Klauzula informacyjna
Administrator danych osobowych - emesz.pl Michał Szafrański - informuje, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celach Projektu Trener Marketingu. W przypadku braku osoba nie będzie mogła być objęta niniejszym projektem.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetworzenie w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych spowoduje brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dane udostępniane przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowaniu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Umową o dofinansowaniu w/w projektu. Kontakt z osobą właściwą w sprawach danych osobowych jest możliwy pod adresem biuro@emesz.pl (informacja, usunięcie danych, zmiana danych, wniesienie sprzeciwu itp)

Oświadczam, iż zapoznałem (-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy