Request edit access
Rozmowy Nocą - krąg rozmów intymnych
Kiedy 07 czerwca 2020
O której: startujemy o godz. 21:00
Gdzie: online na ZOOMIE - link dostaniesz w odpowiedzi po wysłaniu formularza
Topic: Świetny kochanek, cudowna kochanka - czyli o co chodzi w tym łóżku?

Rozmowy Nocą są spotkaniem w kręgu, do którego wszyscy są zaproszeni. Kobiety i Mężczyźni.
To przestrzeń wzajemnego szacunku, słuchania i słyszenia.
Krąg nie jest terapią ani interwencją w czasie kryzysu Twojej relacji, choć sam w sobie potrafi być medycyną, poprzez poczucie, że zostało się wysłuchanym, można zobaczyć inne perspektywy lub dostać emocjonalne wsparcie. Jeśli jednak potrzebujesz fachowego wsparcia, zgłoś się o pomoc do terapeuty.

Każdy Krąg ma swoje zasady. Jeśli czujesz, że nie możesz lub nie chcesz się do nich zastosować, to zapraszamy Cię najpierw na warsztaty Akademii Przyjemności lub do nie zapisywania się lub opuszczenia kręgu.

Zasady Kręgu:
- poufność - krąg jest miejscem, gdzie możemy zanurkować naprawdę głęboko. Dzieje się to,gdy mamy poczucie bezpieczeństwa. To co na kręgu, zostaje na kręgu.
- mówienie z miejsca Ja - mów o sobie, nie naruszaj prywatności innych osób opowiadając o nich. To Twoja historia jest ważna i ją chcemy usłyszeć
- punktualność - jesteś ważna/y, tak samo jak pozostali uczestnicy. Nikt nie chce, by mu przerwano wpół słowa, dlatego furtka wejścia na krąg zamyka się pół godziny od rozpoczęcia.
- szacunek - to zapomniane słowo oznacza, że traktujemy się wszyscy na równi. Pilnujemy, by nikomu nie podcinać skrzydeł, nie przerywać, nie wchodzić w słowo, nie umniejszać ani lekceważyć. Jeśli chcesz komuś coś doradzić, zrób to wtedy, gdy dana osoba wyraźnie o to poprosi.
- równość - nie ma w tej przestrzeni lidera, coacha, terapeuty ani osoby, która wie lepiej. Są za to otwarte serca i osobiste historie. Jest również osoba, która trzyma przestrzeń kręgu dbając o jakość spotkania.

Nie martw się, że nie zapamiętasz. Przypomnę zasady już na spotkaniu na żywo.

Krąg trwa ok 2 godziny.
Email address *
Imię i nazwisko / Nick *
Czy znasz zasady uczestnictwa w kręgu? *
Twój adres email: *
Czy masz propozycję tematu na kolejny krąg?
Tworzę nowy projekt Akademii Przyjemności. Na razie w formie pilota. Czy zgodziłbyś/zgodziłabyś się porozmawiać ze mną o swoim doświadczaniu seksualności? Jeśli zaznaczysz odpowiedź tak, odezwę się do Ciebie, opowiem Ci więcej o projekcie i ustalimy dogodny termin spotkania. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy