Request edit access
9. august 2019 Toscana veinide tundmaõppimine. Algus kell 19:00 registreerimisankeet. REGISTREERIDA TULEB IGA OSALEJA ERALDI (näiteks , kui kinkekaart on kahele). Pärnu Muuseumis veiniõhtud. Veiniõhtute teemad on inspireeritud näitusel "Hüljatud ilu" eksponeeritud fotode võttepaikadest.
09.augustil - Toscana veinide tundmaõppimine.
Itaalia olemust võib kõige vahetumalt tajuda Toscanas, mida peetakse itaalia keele ja kultuuri hälliks. Toscanat peetakse tihti üheks Itaalia kauneimaks piirkonnaks. Üle kogu maailma tuntud turismimagnetid on Firenze, Siena ja Pisa, San Gimignano, Cortona, Arezzo, Lucca ning Barga linnad, tugevad turismimagnetid on ka Maremma, Crete Senesi, Lunigiana ja Garfagnana piirkonnad ning Elba saar.
Toscana oli Itaalia renessansi sünnikohaks, mille pärand on säilinud arhitektuuripärandis, rohketes maalides ja skulptuurides, mis on koondunud kümnetesse muuseumidesse, millest tuntuimad on Uffizi galerii ja Bargello muuseum Firenzes. Toscanas on sündinud Leonardo da Vinci, Michelangelo ja itaalia keele isa Dante.
Toscana veinipiirkonnad: Chianti (DOCG), Chianti Classico (DOCG), Carmignano (DOCG), Vino Nobile de Montepulciano (DOCG), Rosso di Montepulciano (DOC), Brunello di Montalcino (DOCG), Rosso di Montalcino (DOC), Vernaccia di San Giminiano (DOCG), Bolgheri Sassicaia (DOC), Colli dell'Etruria Centrale (DOC), Sant'Antimo (DOC).
Toscana on romantikutele sobiv piirkond ning üks tõeline pärl selles on Chianti veinitee.
Email address *
Osaleja Eesnimi ja Perekonnanimi *
Your answer
E -Post *
Your answer
Telefon *
Your answer
Kinkekaardi olemasolu puhul selle tellimuse number (veinikingitus.ee) või reserveeringu kood teiste kinkekaartide puhul.
Your answer
Soovin arvet (sisesta nimi / firmanimi)
Your answer
Soovin liituda uudislehega (1x kalendrikuus-saadetakse uut infot veininduses toimuva kohta) *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service