Request edit access
SKM kviečia: unikalūs mokymai jaunųjų krepšininkų tėvams
Jaunųjų krepšininkų rengimas labai daug priklauso nuo treniruočių sąlygų bei metodų, tačiau lemtingomis gali būti ir vaiką supančios sąlygos namuose bei mokykloje. Praktika rodo, kad šių dienų žaidėjų pasiekimai, jų sveikata, darbingumas, psichikos raida labai daug priklauso nuo gebėjimo prisitaikyti prie nuolat kintančio ir sudėtingo gyvenimo tempo.

Tėvai yra tokie pat svarbūs ugdymo dalyviai kaip ir treneriai, treniruočių partneriai ar rungtynių teisėjai. Ieškodami būdų kaip dar geriau atskleisti jaunųjų krepšininkų fizines ir dvasines galimybes, skatinti pasitikėjimą, saviraišką bei motyvaciją, siūlome įsitraukti tėvelius į bendrą ugdymo vyksmą.

SKM administracija siūlo mokymus tėvams.

Praktiniai–psichologiniai seminarai paremti ne teorija iš psichologijos vadovėlio, o labai konkrečiais pavyzdžiais ir realiomis vaikų istorijomis.

Seminaro vedėjas Tomas Kaulinskas turi daugiau nei 10 metų patirtį ugdant paauglius, padedant jiems labiau pasitikėti savimi, pažinti savo talentus, gerinti rezultatus moksle ir užklasinėse veiklose.

Mokymų ciklą sudaro keturi seminarai

PIRMOJI PRAKTINĖ MOKYMŲ SESIJA

Tema: 5 kertinės vaiko savybės, nuo kurių priklauso geri rezultatai sporte ir moksle.

Mokymų data: 2018 02 26 (pirmadienis)

Mokymų trukmė: 2 val.

Keturių mokymų ciklo kaina: SKM auklėtinių tėveliams – 50 Eur, kitiems – 99 Eur. Registraciją patvirtinsime sulaukę išankstinio apmokėjimo. Dalyvių skaičius ribotas.

Atsiskaitomoji sąskaita: „Swedbank“ klientams: LT877300010105051236, SEB klientams: LT857044060007234865. Mokėjimo paskirtis: mokestis už seminarų ciklą

Mokymų laikas: 18:00 val.

Mokymo vieta: Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), Sporto sveikatos fakultetas (Studentų g. 39)
Kitų seminarų temos: kaip užauginti sveiką, savimi pasitikintį ir laimingą žmogų; 3 didžiausios vaikų baimės, trukdančios jų pasiekimams sporte ir moksle; atsakymai į aktualius vaiko saviugdos klausimus.

Kitų seminarų datos: kovo 19, balandžio 23, gegužės 21 d.

Seminaro vedėjas Tomas Kaulinskas turi daugiau nei 10 metų patirtį ugdant paauglius, padedant jiems labiau pasitikėti savimi, pažinti savo talentus, gerinti rezultatus moksle ir užklasinėse veiklose.
Seminaro dalyvio vardas ir pavardė *
Your answer
El. paštas: *
Your answer
Tel. nr.: *
Your answer
Ar jūsų vaikas sportuoja SKM? Jei taip, vaiko vardas, pavardė ir treneris *
Your answer
Kokių temų analizės ir patarimų pageidautumėte labiausiai?
Your answer
Tėvai yra tokie pat svarbūs ugdymo dalyviai kaip ir treneriai, treniruočių partneriai ar rungtynių teisėjai.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms